سریال خاتون
فوتبال جهان

سایت انگلیسی: طارمی زیر نظر سرمربی منچستریونایتد است

به گزارش امین گیمز، سایت انگلیسی «Football365» مدعی شد که سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد اخیراً مهدی طارمی را زیر نظر گرفته و شرایط او را بررسی می‌کند.

این سایت نوشت: «اریک تن‌هاخ به‌صورت جدی وضعیت طارمی را دنبال می‌کند و خرید او را در نظر دارد. مهاجم تیم ملی ایران که در سال 2020 با مبلغ 4.73 میلیون یورو از ریوآوه به پورتو پیوست، فصل گذشته آمار فوق‌العاده 31 گل و 14 پاس گل ثبت کرد.

طارمی در این مدت به دو قهرمانی جام حذفی، یک قهرمانی جام اتحادیه و یک قهرمانی لیگ برتر پرتغال دست یافته است. او هر فصل به‌صورت میانگین 19.3 گل به ثمر رسانده و در 43 گل تأثیر داشته است. خط حمله منچستریونایتد به تقویت نیاز دارد و این مهاجم ایرانی توانایی متفاوتی به خط حمله شیاطین سرخ می‌افزاید.

پس از جدایی کریستیانو رونالدو، تن‌هاخ مهاجم نوک نداشته و آنتونی مارسیال که در عمده نیمه دوم فصل گذشته رهبری خط حمله منچستریونایتد را بر عهده داشت، به‌خاطر مصدومیت از همراهی این تیم بازماند. با این حال تن‌هاخ مدتی است که بازی‌های طارمی را زیر نظر دارد و می‌تواند او را با مبلغ بسیار مناسبی به اولدترافورد بیاورد.

دو عامل سبب کاهش قیمت مهاجم 20 میلیون یورویی ایرانی می‌شود؛ پایان قرارداد طارمی برای فصل بعد و اینکه او به‌زودی 31 ساله می‌شود. پورتو به همین دلیل مبلغی کمتر از 20 میلیون یورو برای فروش ستاره خود طلب می‌کند، اما طارمی هنوز در لیگ برتر انگلیس بازی نکرده و این مسئله می‌تواند یک ریسک باشد».

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا