سریال خاتون
فوتبال جهان

سایت «گل»: بازی سپاهان – الاتحاد در ایران برگزار می‌شود/ جریمه مالی نماینده ایران

به گزارش امین گیمز، در حالی که کنفدارسیون فوتبال آسیا (AFC) هنوز تصمیم خود در مورد بازی تعلیق‌شده بین تیم‌های سپاهان ایران و الاتحاد عربستان را اعلام نکرده است، سایت «گل» عربستان مدعی شد؛ بازی سپاهان – الاتحاد در دور دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به میزبانی سپاهانی‌ها در ایران برگزار خواهد شد.

طبق این گزارش؛ این بازی در ورزشگاهی جدید و غیر از ورزشگاه نقش جهان برگزار خواهد شد و دو تیم در کشورهای خود میزبان یکدیگر خواهند بود. علاوه بر این باشگاه سپاهان به خاطر اتفاقی که در آن بازی افتاد، جریمه مالی خواهد شد.

ورزشگاه نقش جهان اصفهان قرار بود دوشنبه هفته پیش میزبان دیدار تیم‌های سپاهان و الاتحاد در دور دوم رقابت‌های گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا باشد که بازی در نهایت با تصمیم ناظر بازی برگزار نشد و نماینده عربستان به کشور خود بازگشت.

پس از به تعلیق درآمدن بازی، کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد دیدار تیم‌های سپاهان و الاتحاد به‌دلیل شرایط غیرمترقبه لغو و پرونده این بازی به کمیته‌های مربوطه ارجاع شده است.

داتو ویندسور جان دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) چند روز پیش در گفت‌وگو با روزنامه عربستانی «الریاضیه» گفته بود: امیدوارم این موضوع پیش از دور سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا که 23 اکتبر (اول آبان) آغاز خواهد شد، حل شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا