سریال خاتون
فوتبال جهان

سرجینیو دِست تیم جدید پیدا کرد/ کانسلو به بارسلونا نزدیک‌تر شد

به گزارش امین گیمز و به نقل از نشریه اسپورت کاتالونیا؛ سرجینیو دست به زودی با تیم پی‌اس‌وی آیندهوون هلند قرارداد خواهد بست.

دست یکی از بازیکنانی است که ژاوی از برنامه‌های تاکتیکی‌اش برای فصل جدید خط زده و به همین دلیل هم جایی در ترکیب این تیم ندارد. دفاع راست آمریکایی بارسا که فصل گذشته به میلان قرض داده شده بود، امسال هم قرار است به تیمی دیگر قرض داده شود و اکنون همه چیز برای بازگشت او به لیگ هلند فراهم شده و به نظر می‌رسد که تنها اعلام رسمی این جابجایی باقی مانده است.

آیندهوون قرار است بابت قرض گرفتن دِست 5 میلیون یورو به بارسلونا بپردازد یعنی نصف رقمی که بارسلونا بابت انتقال قطعی بازیکن می‌خواست و علاوه بر آن بندی اختیاری هم در قرارداد او گنجانده می‌شود که به موجب آن طرف هلندی در پایان فصل می‌تواند دست را با رقمی نزدیک به 10 میلیون یورو بخرد.

دست در روزهای پایانی هفته جاری یا ابتدای هفته آینده به هلند سفر می‌کند تا تست پزشکی آیندهوون را انجام دهد و در صورت پذیرفته شدن در آن قراردادش را امضا خواهد کرد.

رفتن دست یکی از گزینه‌های بارسلونا در سمت راست خط دفاعی را کم خواهد کرد اما کاتالان‌ها در نظر دارند که جای خالی او را با ژوائو کانسلو دفاع راست پرتغالی منچسترسیتی پر کنند، کسی که گفته می‌شود توافقات اولیه برای انتقالش به اسپانیا صورت گرفته است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا