سریال خاتون
فوتبال جهان

سرخیو راموس همچنان در انتظار چراغ سبز یک تیم خاص

به گزارش امین گیمز و به نقل از نشریه ‌آاِس اسپانیا، سرخیو راموس از پایان ماه ژوئن امسال که قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن به پایان رسید، بدون تیم مانده است. او در این مدت پیشنهادهای قابل توجهی از عربستان سعودی، ترکیه و MLS دریافت کرده است، اما با وجود ابراز بی‌میلی علنی مدیران باشگاه سویا، کاپیتان سابق تیم ملی اسپانیا همچنان امیدوار است که فصل جدید را با تیم سابق دوران بازیگری‌اش آغاز کند، تیمی که تقریباً دو دهه پیش آن را ترک کرد.

راموس می‌خواهد به هر نحو ممکن به باشگاهی که در آن سرشناس شد برگردد و در همین راستا حتی به مدیران باشگاه سویا گفته که حاضر است با تخفیفی قابل توجه در حقوقش برای سفیدپوشان آندلس بازی کند و انتظار ندارد که هم اندازه ایوان راکیتیچ و پاپو گومس دو بازیکن سویا که بیشترین حقوق را از این تیم می‌گیرند، حقوق بگیرد.

 

خوسه ماریا دل نیدو نایب رئیس باشگاه سویا چند هفته قبل گفته بود که امکان ندارد که راموس به این تیم برگردد و اینکه هیچ تماسی هم میان طرفین وجود نداشته است. در همین حال میان هواداران سویا هم درباره بازگشت احتمالی راموس دودستگی به وجود آمده است. با تمام این‌ها، خودداری راموس از پذیرش پیشنهادهایش نشان می‌دهد که او همچنان به بازگشت به آندلس امیدوار است و انعطافی که او نشان می‌دهد ممکن است راهش را برای پیوستن به قهرمان فصل گذشته لیگ اروپا هموار کند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا