سریال خاتون
فوتبال جهان

سرخی روبرتو : نیمار قصد بازگشت به بارسلونا را دارد

به گزارش امین گیمز، در حالی که کیلیان امباپه با اظهارات اخیرش مدیران و هواداران پاری‌سن‌ژرمن را درباره آینده خود بلاتکلیف گذاشته و مشخص نیست که او خیال ماندن دارد یا رفتن، هم‌تیمی برزیلی‌اش، نیمار ظاهراً تمایل فراوانی به ترک پاریسی‌ها دارد.

اخیراً خبرهایی مبنی بر تمایل نیمار برای بازگشت به بارسلونا منتشر شد. پاری‌سن‌ژرمن با این بخش از قضیه مشکلی ندارد و در واقع از رفتن نیمار و خلاص شدن از پرداخت حقوق هنگفت او استقبال هم می‌کند، اما چیزی که تحقق خواسته این بازیکن را سخت کرده، 150 میلیون یورویی است که باشگاه برای فروش او می‌خواهد. پدر نیمار این خبر را رد کرد، اما رسانه‌ها به گمانه‌زنی درباره جدایی احتمالی بازیکن ادامه دادند و حتی برخی مدعی شدند که او حاضر است پیشنهاد مشتریان عربستانی‌اش را به شرط اینکه به او اجازه دهند در این فصل به‌صورت قرضی در بارسلونا بازی کند، بپذیرد.

 

اکنون سرخی روبرتو هم‌تیمی سابق نیمار در بارسلونا و کاپیتان جدید این تیم درباره تمایل نیمار به بازگشت به کاتالونیا شفاف‌سازی کرده است. او در گفت‌و‌گو با نشریه اسپورت کاتالونیا اظهار داشت: من با نیمار صحبت کرده‌ام. چیزی که ما به یکدیگر گفتیم خصوصی است، اما می‌توانم این را بگویم که او میل به بازگشت دارد. اطمینان دارم که نیمار می‌تواند خیلی به ما کمک کند، اما در نهایت من آن کسی نیستم که درباره این موضوع تصمیم می‌گیرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا