سریال خاتون
فوتبال جهان

سرقت خشن از خانه دوناروما؛ دست‌پای دروازه‌بان پاری‌سن‌ژرمن را بستند

به گزارش امین گیمز، در سال‌های اخیر رسانه‌های مختلف بارها از سرقت از خانه‌های فوتبالیست‌های سرشناس گزارش‌هایی منتشر کرده‌اند و این بار رسانه‌های فرانسوی از یک سرقت خشن از دروازه‌بان ایتالیایی پاری‌سن‌ژرمن خبر می‌دهند. بر اساس گزارش رسانه فرانسوی «Actu17» که در ادامه خبرگزاری فرانسه (AFP) نیز آن را تأیید کرد، جان‌لوئیجی دوناروما دروازه‌بان 24 ساله تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن و نامزدش قربانی یک سرقت خشونت‌آمیز در خانه خود در پاریس شده‌اند. چند سارق مرد شب گذشته (پنجشنبه) به خانه این دروازه‌بان ایتالیایی در شهر پاریس وارد شدند و پس از آزار فیزیکی او و نامزدش، دست و پای آنها را با طناب بستند. سارقان در ادامه با سرقت اموال دوناروما که چیزی در حدود 500 هزار یورو ارزش داشته؛ از محل متواری شدند.

طبق این گزارش‌ها؛ دوناروما و نامزدش پس از باز کردن دست‌ها و پا‌های‌شان موفق شدند خود را ساعت 3:20 بامداد به یک هتل مجلل در نزدیکی خانه‌شان برسانند و سپس کارگران هتل با پلیس تماس گرفتند. دروازه‌بان پاری‌سن‌ژرمن و نامزدش که از این سرقت خشونت‌آمیز شوکه شده بودند، برای مراقبت‌های بیشتر به بیمارستان منتقل شدند.

تحقیقات در مورد این سرقت توسط پلیس قضایی پاریس در جریان است.دوناروما تنها بازیکن پاری‌سن‌ژرمن نیست که قربانی سرقت از خانه‌اش شده است. پیش از این سارقان به خانه‌های آنخل دی‌ماریا، مارکینیوش، سرخیو ریکو، مائورو ایکاردی و تیاگو سیلوا نیز دستبرد زده‌اند.

دوناروما که تابستان 2021 از میلان جدا و به پاری‌سن‌ژرمن ملحق شد، تاکنون در 72 بازی در درون دروازه‌ این تیم فرانسوی ایستاده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا