سریال خاتون
فوتبال جهان

سوارس پس از پیوستن به اینترمیامی: بیصبرانه منتظر ملحق شدن به دوستانم هستم

به گزارش امین گیمز، باشگاه اینترمیامی با انتشار بیانیه‌ای به صورت رسمی از عقد قرارداد یکساله با لوئیس سوارس خبر داد.

ساعاتی قبل از این،  فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس حوزه نقل و انتقالات از قطعی شدن انتقال سوارس خبر داده بود و اکنون این موضوع توسط خود باشگاه نیز تأیید شده است.

سوارس پس از امضای قراردادش با باشگاه اینترمیامی به سایت این باشگاه گفت: با آغاز این چالش جدید با اینترمیامی بسیار خوشحال و هیجان‌زده‌ام. بیصبرانه منتظر شروع کارم در این تیم هستم و آماده‌ام که رؤیای بردن جام‌های بیشتر با این باشگاه فوق‌العاده را به حقیقت تبدیل کنم. نسبت به توانایی‌ تیم برای رسیدن به اهداف جاه‌طلبانه‌‌‌مان در کنار یکدیگر خوشبین هستم.

سوارس افزود: تا زمانی که پیراهن اینترمیامی را به تن داشته باشم، تمام تلاشم را انجام خواهم داد تا شادی را به هواداران فوق‌العاده این تیم که چیزهای زیادی درباره‌شان شنیده‌ام هدیه کنم. برای دوباره ملحق شدن به دوستان فوق‌العاده‌ام لحظه‌شماری می‌کنم و مشتاق آشنایی با هم‌تیمی‌ها و مربیان جدیدم هستم.

 

با پیوستن به تیمی که دیوید بکام ستاره سابق تیم ملی انگلیس، جزو سهامداران اصلی آن محسوب می‌شود، سوارس این فرصت را خواهد داشت تا با دیگر بازی در کنار هم‌تیمی‌های سابقش در بارسلونا از جمله لیونل مسی، سرخیو بوسکتس و جوردی آلبا را تجربه کند. او در فاصله سال‌های 2014 تا 2020 کنار این نفرات در بارسا بازی کرد و با آنها همه افتخارات ممکن را به دست آورد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا