سریال خاتون
فوتبال جهان

سوسیه‌داد با گریزمان از پیراهن جدیدش رونمایی کرد! + عکس

به گزارش امین گیمز و به نقل از نشریه مارکا؛ باشگاه رئال سوسیه‌داد با انتشار تصاویری در فضای مجازی‌اش، از پیراهن جدید خود با نام آنتوان گریزمان رونمایی کرد.

دلیل این اقدام تیم باسکی اما صرفاً درخواست خود بازیکن برای داشتن پیراهن جدید تیم سابقش بوده که گویا از طراحی آن خوشش آمده است. پس از رونمایی باسکی‌ها از طرح جدید پیراهن‌شان، گریزمان که پیش از اتلتیکومادرید در سوسیه‌داد بازی می‌کرد، از مدیران تیم سابقش خواست که یک پیراهن با نام فرزند او «آمارو» تهیه کنند و آنها نیز بلافاصله به درخواست او عمل کردند و نه تنها یک پیراهن سایز کوچک با نام فرزندش بلکه یک پیراهن تیم اصلی با نام خود بازیکن برای او ارسال کردند.

تیم فوتبال اتلتیکو مادرید اسپانیا , آنتوان گریزمان ,

انتشار این تصاویر خوشحالی هواداران سوسیه‌داد را در پی داشت و آنها را به بازگشت ستاره فرانسوی به سن‌سباستین امیدوار کرد. برخی از آنها حتی فراتر رفتند و در فضای مجازی درباره احتمال بازگشت گریزمان به ورزشگاه آنوئتا در تابستان سال جاری گمانه‌زنی کردند حال آنکه تا پیش از این درباره بازگشت این بازیکن 32 ساله به تیمی که از سال 2005 تا 2014 در آن بازی می‌کرد، هیچ بحثی وجود نداشته است. گریزمان تا پایان ماه ژوئن سال 2026 با اتلتیکومادرید قرارداد دارد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا