سریال خاتون
فوتبال جهان

سیمئونه: بازی بی‌نقصی به نمایش گذاشتیم/ احتمال شکست خوردن‌مان وجود داشت

به گزارش امین گیمیز، دیه‌گو سیمئونه که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (یکشنبه) در هفته ششم لالیگای اسپانیا موفق شد با نتیجه 3 بر یک میهمانش رئال مادرید را شکست دهد و ضمن فتح اولین دربی فصل، اولین شکست فصل را هم به کهکشانی‌ها تحمیل کند، پس از این دیدار گفت: خوشحالم، ما بازی خوب و بی‌نقصی از خود به نمایش گذاشتیم. ما خوب بازی کردیم، اما وقتی 2 بر صفر در نتیجه پیش افتادیم، خیلی عقب کشیدیم و همین باعث شد تا آنها صاحب فرصت‌های بیشتری شوند.

وی افزود: رئال مادرید موقعیت‌های زیادی داشت، حتی با وجود اینکه خوسلو را از ابتدا در اختیار نداشتند. آنها وقتی یکی از گل‌های خورده را جبران کردند و نتیجه 2 بر یک شد، کار را برای ما سخت کردند. بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم که با همین روند به بازی‌شان ادامه دهند. ما حتی احتمال شکست خوردن‌مان وجود داشت، اما باید به بازی‌مان ادامه می‌دادیم و چشم به خلق موقعیت روی تیرک دوم دروازه رئال داشتیم چون آنها در آن منطقه مشکل داشتند و موراتا از همانجا گل سوم را زد و نتیجه را 3 بر یک کرد.

سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید تصریح کرد: ما در هر دو نیمه بازی را خوب شروع کردیم. ما همیشه یک چیز را به بازیکنان‌مان می‌گوییم اما روزهایی هستند که تیم بهتر است. در این بازی بازیکنان ما خیلی خوب بودند. جو خیلی خوبی بر ورزشگاه متروپولیتانو حاکم بود و حمایت هواداران‌مان را به خوبی حس کردیم. بازی در چنین جوی برای هیچ تیمی آسان نیست.

اتلتیکومادرید با این برد 10 امتیازی شد و خود را تا رده‌ پنجم جدول بالا کشید و اختلافش با بارسلونای صدرنشین را به 6 امتیاز کاهش داد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا