سریال خاتون
فوتبال جهان

شایعه‌ جدید بازار نقل‌وانتقالات؛ بارسلونا هری کین را می‌خواهد!

به گزارش امین گیمز، طبق ادعای نشریه اتلتیک انگلیس، هری کین کاپیتان تیم فوتبال تاتنهام در لیست خرید باشگاه بارسلونا هم قرار گرفته است، البته در صورتی که او تا پایان قرارداد فعلی‌اش در شمال لندن بماند.

کین تنها یک سال دیگر با تاتنهام قرارداد دارد و در این میان بایرن مونیخی‌ها قصد دارند به هر نحوی شده او را به آلمان ببرند، اما قیمت بالای تعیین شده برای این بازیکن از سوی دنیل لوی مالک باشگاه تاتنهام، فعلاً مسیر توافق دو باشگاه برای انتقال کاپیتان تیم ملی انگلیس را به بن‌بست رسانده است.

ظاهراً این همان چیزی است که بارسایی‌ها می‌خواهند تا بتوانند ستاره انگلیس را در پایان فصل پیش رو به‌عنوان بازیکن آزاد جذب کنند.

 

نکته مسلم درباره کین عدم تمایل او به تمدید قراردادش است و دنیل لوی هم این را می‌داند. با این حال احتمال محقق شدن خواسته بارسایی‌ها بسیار ضعیف است، چون بعید به نظر می‌رسد که مالک تاتنهام چشم خود را روی پیشنهاد‌های مشتریان دست به نقد ستاره تیمش ببندد و احتمال دارد که او صرفاً تا آخرین زمان ممکن برای به کرسی نشان حرفش در مورد قیمت مهاجم تیم ملی انگلیس یا حداقل بالاتر رفتن پیشنهاد طرف آلمانی صبر کند.

بارسلونا با وضعیت اقتصادی نابسامانی که دارد فعلاً توان انجام خریدهای گرانقیمت را ندارد به خصوص که هزینه‌های مربوط به نوسازی ورزشگاه نوکمپ نیز قدرت مانور باشگاه در بازار نقل‌وانتقالات را بیش از پیش محدود خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا