سریال خاتون
فوتبال جهان

شزنی: به پول عربستانی‌ها نیاز ندارم/ نمی‌خواهم به اندازه بوفون بازی کنم

به گزارش امین گیمز، وویچخ شزنی یکی از معدود بازیکنانی بوده است که تابستان امسال از باشگاه‌های سعودی برای بازی در عربستان پیشنهاد داشت و حاضر به رفتن به این کشور نشد. با وجود عدم حضور یوونتوس در رقابت‌های اروپایی فصل جاری به دلیل تخلفات مالی سال‌های گذشته‌اش، شزنی ترجیح داده است که کنار بانوی پیر بماند تا به لیگ عربستان برود.

او در این مورد به شبکه TVP‌ گفت: بله، ما از رقابت‌های اروپایی کنار گذاشته شده‌ایم، اما من به خاطر این موضوع نمی‌خواهم کاری انجام دهم و با آن بجنگم. اتفاقی است که افتاده و حالا ما فرصت بیشتری برای انجام تمرینات اصولی و استراحت خواهیم داشت و این برای اولین بار در حرفه من رخ می‌دهد. برای من رفتاری که با یوونتوس شد، آخر دنیا نیست.

قرارداد شزنی تا سال 2025 اعتبار دارد و با وجود انتشار شایعاتی مبنی بر جدایی او در تابستان امسال، این سنگربان 33 ساله تأکید کرد قصد ندارد جایی برود.

شزنی گفت: می‌دانم که بازیکن یوونتوس هستم و خواهم بود مگر اینکه خود باشگاه مرا نخواهد. من به این باشگاه پیوند خورده‌ام و به تصمیمات مدیران باشگاه احترام می‌گذارم. آنها هم می‌خواهند که من اینجا بمانم و از دروازه یوونتوس دفاع کنم.

 

سنگربان یوونتوس درباره پیشنهادی که از عربستان داشت و آن را رد کرد هم اظهار داشت: من در زندگی‌ام بیشتر از چیزی که دارم، نیازی به پول ندارم. ترجیح می‌دهم چالش‌های جذاب را تجربه کنم تا اینکه بیشتر پول دربیاورم و دفاع از دروازه یوونتوس هم جذاب‌ترین چالشی است که می‌توانم برای خودم ایجاد کنم. من خیلی خبرهای فوتبالی را نمی‌خوانم، اما می‌دانم که چند بازیکن به آنجا رفته‌اند و من هم از این موضوع تعجب نمی‌کنم. درک می‌کنم که یک بازیکن بخواهد به آنجا برود و به نظرم این کاملاً منطقی است، اگرچه به عقیده من می‌توان اولویت‌های دیگری جز دنبال پول رفتن هم داشت.

هم‌تیمی سابق شزنی و اسطوره یوونتوس، جیجی بوفون اخیراً در سن 45 سالگی بازنشسته شد، اما دروازه‌بان لهستانی می‌گوید قصد ندارد به اندازه کاپیتان سابق آتزوری بازی کند.

او در این باره هم تأکید کرد: نه، نه،‌ فکر نمی‌کنم که زمان زیادی به پایان دوران بازی‌ام مانده‌ باشد. بنابراین سعی می‌کنم که از روزهای باقیمانده لذت ببرم و با توجه به جایگاهی که در یوونتوس دارم احساس می‌کنم که برای باشگاه شخصیتی مهم هستم. بنابراین تمام تلاشم را می‌کنم تا باشگاه را به اوج برگردانم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا