فوتبال جهان

شماره پیراهن‌های 4 خرید جدید منچستریونایتد/ هویلون صاحب پیراهن گرین‌وود شد

به گزارش امین گیمز، باشگاه منچستریونایتد که در این تابستان چند بازیکن را به ترکیب تیم تحت‌هدایت اریک تن‌هاخ اضافه کرد، به طور رسمی از شماره پیراهن‌های خریدهای جدید خود رونمایی کرد. بر این اساس آلتای بایندیر که از فنرباغچه جدا و با قراردادی چهار ساله با قابلیت تمدید برای سال پنجم به جمع شیاطین سرخ پیوست، پیراهن شماره «یک» را به خود اختصاص داد و به طور رسمی وارث پیراهن داوید دخه‌آ شد.

راسموس هویلون مهاجم دانمارکی شیاطین سرخ هم که با امضای قراردادی پنج ساله با قابلیت تمدید برای سال ششم از آتالانتا به منچستریونایتد پیوست، پیراهن شماره «11» را که پیش از این متعلق به میسون گرین‌وود بود را از آن خود کرد.

جانی اوانس هم که در پیش‌فصل با قرارداد کوتاه مدتی به منچستریونایتد بازگشته بود و در ادامه قرارداد جدیدی را با این باشگاه تا پایان فصل جاری امضا کرد، پیراهن «35» را به خود اختصاص داد.

گارناچو بال هجومی آرژانتینی شیاطین سرخ هم که پیش از این پیراهن شماره «49» منچستریونایتد را به تن داشت، صاحب پیراهن شماره «17» شد.

همچنین رگیلون که به طور قرضی از تاتنهام به منچستریونایتد ملحق شد، پیراهن شماره «15» این تیم را در فصل جاری به تن خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی
دانلود سریال گناه فرشته گناه فرشته
دکمه بازگشت به بالا