سریال خاتون
فوتبال جهان

شوخی کاراگر با نویل پس از حذف منچستریونایتد + عکس

به گزارش امین گیمز، باخت خانگی شب گذشته (سه‌شنبه) منچستریونایتد به بایرن مونیخ در هفته پایان مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا و به تبع آن حذفش از این مسابقات، بهانه‌ای جدید برای کری خوانی دو مجری انگلیسی شبکه اسکای اسپورتس، جیمی کاراگر و گری نویل شد.

پس از این باخت که سبب شد بدترین فصل تاریخ من‌یونایتد در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا به ثبت برسد، کاراگر، ستاره اسبق لیورپول به شیوه‌ای طعنه‌آمیز توئیتی از گری نویل را بازنشر کرد تا به این شیوه کنایه کاپیتان پیشین منچستریونایتد را تلافی کند.

پستی که کاراگر آن را بازنشر کرده مربوط به ماه سال 2023 است که مشخص شد لیورپول باید فصل را خارج از جمع 4 تیم بالای جدول به پایان برساند و به این ترتیب نمی‌تواند سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند.

در آن پست گری نویل نوشته بود؛ «کلوپ باید تیم سالخورده‌اش را از نو بسازد اما از دست دادن لیگ قهرمانان ضرر مالی بزرگی زده و کار آنها هم با خرید یکی دو بازیکن راه نمی‌‌افتد.»

7 ماه از زمان انتشار آن پست گذشته و اکنون در حالی که لیورپول به عنوان سرگروه به مرحله حذفی لیگ اروپا راه یافته و در لیگ برتر انگلیس نیز صدرنشین است، منچستریونایتد به عنوان قعرنشین از از لیگ قهرمانان حذف شده و در جدول رده‌بندی لیگ برتر هم با 10 امتیاز اختلاف با لیورپولی‌ها در رده ششم است.

لیگ برتر فوتبال انگلیس , لیگ قهرمانان اروپا ,

این تفاوت فاحش در وضعیت دو تیم بهانه‌ای شد تا کاراگر طعنه نویل را به شیوه خودش پاسخ دهد. این حرکت کاراگر با واکنش‌هایی در فضای مجازی همراه شده است. یکی از کاربران نوشته است؛ «معلوم است که یونایتد هم در این مدت خوب پا به سن گذاشته است». دیگری نوشته است؛ «انگار تن‌هاخ هم باید تیمش را بکوبد و از اول بسازد.»

بدون شک این پایان کری‌خوانی کاراگر و نویل نخواهد بود، چرا که تیم‌های دوران بازیگری‌شان یکشنبه شب در هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس، به میزبانی لیورپول برابر یکدیگر قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا