سریال خاتون
فوتبال جهان

شوک به الاتحاد در پی ابراز علاقه صلاح به بازی کنار رونالدو!

به گزارش امین گیمز، در حالی که باشگاه الاتحاد جده با در اختیار داشتن کریم بنزمای فرانسوی تلاش زیادی می‌کند تا محمد صلاح را در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی به خدمت بگیرد؛ این مهاجم مصری ابراز علاقه کرد بتواند کنار رونالدو در یک تیم قرار بگیرد تا معادله‌ای پیچیده شکل بگیرد.

محمد صلاح ستاره مصری تیم فوتبال لیورپول در گفت‌وگویی با اسکای اسپورت (با همراهی و حضور شرکت EA سازنده بازی‌های الکترونیکی از جمله سری فیفا) در پاسخ به این سوال که همیشه دوست داشته با کدام بازیکنان همبازی باشد، گفت: من همیشه دوست داشته‌ام کنار مسی و رونالدو بازی کنم اما اگر مجبور باشم از بازیکنان لیگ برتر یکی را انتخاب کنم، آن شخص کوین دی‌بروینه خواهد بود، چون مطمئنم هر جای زمین که باشم او مرا پیدا کرده و به من پاس خواهد داد.

این اظهار نظر صلاح در حالی که رونالدو در تیم فوتبال النصر بازی می‌کند؛ شائبه علاقه او برای انتقال به جمع زردپوشان ریاض را ایجاد کرده است. حالا الاتحادی‌ها در موقعیتی قرار گرفته‌اند که باید بار دیگر از صلاح جویا شوند که آیا مایل است برای این تیم بازی کند یا نه؟

لیورپول تابستان گذشته پیشنهاد 150 میلیون پوندی الاتحاد برای خرید محمد صلاح را رد کرد؛ با این حال برجسته‌ترین بازیکن مسلمان جهان همچنان زیر نظر غول‌های باشگاهی فوتبال عربستان قرار دارد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا