سریال خاتون
فوتبال جهان

شکایت از اولتراهای اتلتیکومادرید به دلیل تهدید یک کودک رئالی

به گزارش امین گیمیز و به نقل از مارکا؛ دادستانی شهر مادرید گروهی از هواداران دو آتشه (اولتراها) باشگاه اتلتیکومادرید را به دلیل ایجاد رعب و وحشت برای یک کودک هوادار تیم فوتبال رئال مادرید تحت پیگرد قانونی قرار داده است.

ظاهراً این گروه از هواداران روخی‌بلانکو یکشنبه شب که تیم‌شان در خانه با نتیجه 3 بر یک رقیب همشهری را در اولین دربی مادرید فصل شکست داد، در اطراف ورزشگاه متروپولیتانو، دختر 8 ساله‌‌ای را تنها به دلیل اینکه پیراهن وینیسیوس جونیور را به تن داشته، می‌ترسانند طوری که حمله اضطرابی شدید به او دست می‌دهد. در همین حال نشریه موندودپورتیوو نیز نوشته است که سازمان لیگ اسپانیا با دسترسی به دوربین‌های مداربسته ورزشگاه، تصاویر لحظه وقوع حادثه را در اختیار دارد و والدین هوادار کم سن‌و‌سال رئال مادرید نیز اقدامات مربوط برای شکایت از عوامل تهدید فرزندشان را انجام داده‌اند.

یکی از بستگان هوادار کم‌سن‌و سال رئال مادرید که همراه با او به ورزشگاه رفته بود، درباره اتفاقی که رخ داد گفت: ما در اطراف ورزشگاه مشغول قدم زدن بودیم. چشم‌مان به گروهی از هواداران اتلتیکومادری افتاد که دور هم جمع شده بودند و آواز می‌خواندند. ایستادیم تا تماشای‌شان کنیم اما آنها ناگهان شروع با سر دادن شعارهایی مانند «وایکینگ نه، میمون»، «آشغال سیاه» و … کردند. قسم می‌خورم که اصلا فکر نمی‌کردم که خطاب آنها به ما باشد. من حتی برگشتم و پشت سرم را نگاه کردم تا ببینم که آنها دارند به چه کسی توهین می‌کنند. فکر کردم دارند به چند بچه‌ای که از پشت سرمان رد می‌شدند توهین می‌کنند اما اصلاً تصور نمی‌کردم که آنها بخواهند به یک دختر 8 ساله این‌طور توهین کنند. در همان حین، یکی از آن پسرها به سمت‌مان آمد و گفت: از اینجا گم شوید و بروید وگرنه این دختر بچه لعنتی را می‌کشیم.» سپس همه آنها شروع به توهین کردند و به این دختر کوچک ناسزا گفتند و او را تهدید کردند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا