سریال خاتون
فوتبال جهان

شگفتی‌ساز فصل گذشته بوندس‌لیگا، مشتری جدید رائول گونسالس

به گزارش امین گیمز و به نقل از نشریه مارکا، در هفته‌های اخیر از گوشه‌و‌کنار خبرهایی از تمایل برخی تیم‌ها به استخدام رائول گونسالس به‌عنوان سرمربی به گوش رسیده بود و اکنون نام تیم یونیون برلین نیز به این فهرست اضافه شده است.

در رسانه‌های آلمانی بحث استخدام رائول توسط تیمی که فصل گذشته با ایستادن در پله چهارم بوندس‌لیگا و کسب سهمیه لیگ قهرمانان شگفتی‌ساز شد، داغ بوده هرچند که به نظر می‌رسد مهاجم سابق کهکشانی‌ها فعلاً برنامه‌ای برای دست کشیدن از هدایت تیم رئال کاستیا ندارد و هرگز چیزی از برنامه خود برای تغییر تیم نگفته است.

 

شکی در این نیست که هدف و رؤیای رائول هدایت تیمی است که سالیان سال بازوبند کاپیتانی‌اش را در اختیار داشت. او اکنون خودش را وقف هدایت کاستیا کرده و همزمان تا جای ممکن سعی می‌کند به کارلو آنچلوتی سرمربی تیم اول باشگاه کمک کند. نکته مهمی که به او برای ادامه کارش در باشگاه رئال مادرید انگیزه می‌دهد، استقبال آنچلوتی از کمک‌ها و ایده‌های رائول برای استفاده از بازیکنان کاستیاست، موردی که در زمان مربیگری زین‌الدین زیدان دیده نمی‌شد.

رائول دوران مربیگری خود در باشگاه رئال مادرید را از سال 2018 با قبول هدایت تیم جوانان باشگاه آغاز کرد و از سال بعد هدایت رئال کاستیا را برعهده داشته است. او از 20 ژوئن سال 2019 تا به امروز در 135 بازی روی نیمکت کاستیا نشسته و در آنها 58 پیروزی، 41 تساوی و 36 باخت داشته است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا