فوتبال جهان

طعنه بهترین بازیکن و بهترین مربی فوتبال زنان اروپا به روبیالس

به گزارش امین گیمز، آیتانا بونماتی بازیکن تیم ملی بانوان اسپانیا و باشگاه بارسلونا پس از کسب جایزه بهترین فوتبالیست زن اروپا که در حاشیه قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا صورت گرفت، گفت: حضور در این مراسم و کسب این جایزه برای من مایه افتخار است. این فصلی است که من هرگز فراموشش نخواهم کرد. می‌خواهم هم‌تیمی‌های فوق‌العاده‌ام را در این جایزه سهیم کنم. من احساس غرور می‌کنم. من آدم بسیار جاه‌طلبی هستم و همیشه دنبال بهتر شدن بوده‌ام.

بونماتی در ادامه صحبت‌هایش به اتفاقات اخیر فوتبال بانوان اسپانیا و ماجرای متهم شدن لوئیس روبیالس رئیس تعلیق شده فدراسیون فوتبال این کشور به تعرض به هم‌تیمی او جنیفر ارموسو اشاره کرد و گفت: می‌خواهم از سارینا (سرمربی تیم ملی زنان انگلیس، برنده جایزه مربی سال فوتبال زنان اروپا) به خاطر حرف‌هایش تشکر کنم، چون فوتبال اسپانیا الان وضعیت خوبی ندارد. ما تازه قهرمان جام جهانی شده‌ایم اما اکنون درباره مسائل دیگری صحبت می‌شود. جامعه ما نمی‌تواند بگذارد بار دیگر یک نفر دیگر از قدرتی که دارد در روابط کاری سوء‌استفاده کند. می‌خواهم به ارموسو و همه زنانی که اتفاقی مشابه را تجربه کرده‌اند بگویم که ما در کنار شما هستیم و امیداورم که وضعیت جامعه بهتر از چیزی شود که الان هست.

پیش از بونماتی، سارینا ویگمن سرمربی هلندی تیم ملی زنان انگلیس نیز اشاره به وقایع اخیر در تیم ملی بانوان اسپانیا کرده بود و گفت: من یک زن و مادر دو دختر هستم. این جایزه را به بازیکنان تیم ملی زنان اسپانیا به خاطر بازی‌های فوق‌العاده‌شان در جام جهانی تقدیم می‌کنم. در این روزها آنها باید قهرمانی‌شان را جشن بگیرند نه اینکه چنین حال و هوایی داشته باشند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی
دانلود سریال گناه فرشته گناه فرشته
دکمه بازگشت به بالا