سریال خاتون
فوتبال جهان

طعنه دمبله به ژاوی با بیان دلیل رفتنش از بارسلونا: می‌خواستم بمانم اما در محیطی سالم!

به گزارش امین گیمز، یکی از نقل‌وانتقالات غیرمنتظره اما در شرف وقوع پنجره تابستانی امسال، جدایی عثمان دمبله از بارسلونا برای برگشتن به کشورش فرانسه و بازی برای پاری‌سن‌ژرمن بوده است. در حالی که به نظر می‌رسید ستاره سابق دورتموند قصد ماندن در نوکمپ را دارد،‌ پیشنهادی از سوی PSG‌ مطرح شد که این بازیکن فوراً‌ آن را پذیرفت و این تصمیمش بسیاری از هواداران بارسلونا را غافلگیر کرد.

فرضیه‌های مختلفی درباره دلیل این جدایی مطرح شد، اما اکنون نشریه آ اس اسپانیا مدعی شده که دمبله شخصاً دلیل جدایی‌اش را در آخرین گفت‌و‌گویی که با ژاوی هرناندس سرمربی تیم داشته به او توضیح داده است؛ البته در قالب طعنه.

طبق گزارش نشریه آ اس عثمان دمبله به ژاوی که گویا سعی داشته است با مثال زدن سرنوشت نیمار پس از انتقالش به پاری‌سن‌ژرمن او را از رفتن به فرانسه منصرف کند، گفته است: من می‌خواستم در بارسلونا بمانم و با این تیم باز هم جام ببرم، اما در محیطی سالم.

 

انتشار این خبر پس از آن صورت گرفت که ژاوی هم در نشست خبری بعد از بازی دوستانه مردانش برابر میلان در آمریکا گفت که دلایل دمبله را برای جدایی شنیده است، اما به جزئیات آنها اشاره نکرد.

گویا منشأ نارضایتی‌های دمبله از ژاوی که آن را هم به‌صورت علنی به هم‌تیمی‌هایش گفته و در واقع دلیل بی‌میلی وی برای ماندن در بارسلوناست، انتقاد سرمربی تیم از این بازیکن فرانسوی و نیمکت‌‌نشین کردن او به خاطر خودداری‌اش از تمدید قرارداد با کاتالان‌ها در سال 2021 بوده است؛ با وجود تند نبودن انتقادهای ژاوی از رویکرد دمبله در مذاکراتش با باشگاه برای تمدید قرارداد، این بازیکن در گفت‌و‌گو با هم‌تیمی‌های خود رفتار سرمربی‌ تیم در قبال او را مصداق «به لجن کشیده شدن» و «لحظه شماری برای بریدن سر» توصیف کرده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا