سریال خاتون
فوتبال جهان

علت مرگ بازیکن تیم کوردوبای اسپانیا مشخص شد

به گزارش امین گیمز و به نقل از نشریه موندودپورتیووی اسپانیا؛ پزشکی قانونی اسپانیا با کالبدشکافی پیکر آلوارو پریتو، بازیکن فقید تیم کوردوبا، برق گرفتگی را علت مرگ این پسر 18 ساله اعلام کرد.

چهار روز پیش بود که پلیس سویل گزارشی مبنی بر مفقود شدن پریتو از خانواده وی دریافت کرد و بررسی‌های به عمل آمده پس از بازبینی دوربین‌های امنیتی نشان داد که آخرین بار او در ایستگاه قطای شهر سویل حضور داشته است. به همین دلیل جستجو برای پیدا کردن رد پایی از بازیکن در حومه محل مذکور صورت گرفت و پس از سه روز جسد بی‌جان او بین دو واگن یک قطار در حال حرکت پیدا شد.

قطاری که جسد پریتو در آن پیدا شد، طبق گفته اپراتور آن، از ماه آگوست (بیش از دو ماه قبل) از سرویس خارج بوده و روز دوشنبه مراحل سرویس آن به پایان رسیده است. در این پلیس، بر این باور است که پریتو برای رساندن خودش به واگن دچار برق گرفتگی شده است. طبق اعلام والدین پریتو، او که همراه با دوستش به سویل سفر کرده بود، قصد بازگشت به شهر کوردوبا را داشت اما در ایستگاه قطار شارژ گوشی تلفن همراهش به پایان می‌رسد و نمی‌تواند بلیت الکترونیکی خریداری شده را به نگهبان قطار ارائه کند. به همین دلیل هم از ورود او به قطار جلوگیری می‌شود و لحظه خروجش از ایستگاه راه‌آهن سویل نیز در دوربین‌های مدار بسته ثبت شده است. اکنون این فرضیه مطرح است که او قصد داشته با قطاری دیگر و شاید به شیوه‌ای غیرقانونی به کوردوبا برگردد که دچار حادثه مرگبار می‌شود.

انتهای پیام/

 

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا