سریال خاتون
فوتبال جهان

فدراسیون فوتبال پرتغال به خاطر طارمی علیه اسپورتینگ پرونده باز کرد

به گزارش امین گیمیز، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پرتغال در پی اظهارات اخیر کارلوس خاویر کاپیتان سابق تیم اسپورتینگ لیسبون در شبکه تلویزیونی این باشگاه پرتغالی در مورد مهدی طارمی، پرونده انضباطی علیه باشگاه اسپورتینگ را آغاز کرد. این روند انضباطی البته از هفته گذشته آغاز شده و روز دوشنبه این مورد به طور رسمی توسط کمیته انضباطی فدارسیون فوتبال پرتغال اعلام شد که پرونده‌ای در این فدراسیون علیه باشگاه اسپورتینگ لیسبون باز شده است.

این اقدام کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پرتغال در پی آن صورت گرفت که کارلوس خاویر اخیراً با اشاره به عملکرد مهدی طارمی در تساوی یک – یک پورتو مقابل تیم آروکا در هفته چهارم لیگ برتر پرتغال، در شبکه تلویزیونی «اسپورتینگ تی‌وی» گفته بود؛ «داور به یک مسلمان دو کارت زرد نداد؛ کسی که وقتی به پرتغال آمد نمی‌توانست شنا کند اما حالا می‌داند چگونه شیرجه بزند!»

در سند منتشر شده توسط  فدراسیون فوتبال پرتغال، رسیدگی انضباطی به اظهارات صورت گرفته در شبکه تلویزیونی که متعلق به باشگاه اسپورتینگ لیسبون است، از تاریخ 13 سپتامبر (22 شهریور) آغاز شده است.  

کارلوس خاویر پس از واکنش‌های که باشگاه پورتو و هواداران این تیم به اظهارات او علیه مهدی طارمی داشت، عذرخواهی کرد. فدراسیون فوتبال ایران هم هفته پیش با انتشار بیانیه‌ای این اظهارات کارشناس شبکه تلویزیونی باشگاه اسپورتینگ را محکوم کرده بود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا