سریال خاتون
فوتبال جهان

فرزند سیمئونه به رقیب تیم پدرش می‌پیوندد

به گزارش امین گیمز و به نقل از نشریه مارکا؛ جولیانو سیمئونه فرزند دیه‌گو سیمئونه سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید فصل آینده در لالیگا بازی خواهد کرد اما نه در تیم تحت هدایت پدر، بلکه برای یکی از رقبای آن.

طبق اعلام مارکا؛ جولیانوی 20 ساله – کوچکترین فرد در میان سه پسر فوتبالیست سیمئونه – به سبب عملکرد خوبی که فصل گذشته در تیم دسته دومی رئال ساراگوسا داشت (9 گل و 3 پاس گل در 36 بازی) مورد توجه تیم‌های لالیگایی قرار گرفته است. او البته در اصل بازیکن اتلتیکومادرید است و به صورت قرضی برای ساراگوسا بازی می‌کرد.

گویا باشگاه اتلتیکومادرید با فرزند سرمربی‌اش یک قرارداد جدید تا سال 2028 امضا خواهد کرد که مدت قرارداد فعلی او را به سه سال افزایش خواهد داد اما بازیکن جوان برای کسب تجربه بازی در لالیگا به صورت قرضی به تیم آلاوس خواهد پیوست و به این ترتیب فصل آینده در تیمی بازی می‌کند که او را حداقل دو بار مقابل پدرش قرار خواهد داد.

هر سه فرزند پسر دیه‌گو سیمئونه 53 ساله فوتبالیست هستند. پسر بزرگ او جووانی 28 ساله برای ناپولی بازی می‌کند و پسر دومش جانلوکا هم در تیم دسته دومی تودلانوی اسپانیا توپ می‌زند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا