سریال خاتون
فوتبال جهان

فلیکس: شادی گلم، تلافی روزهای تلخ تابستان در اتلتیکومادرید بود!

به گزارش امین گیمز، بازی شب گذشته (یکشنبه) تیم‌های فوتبال بارسلونا و اتلتیکومادرید اگرچه تنها یک گل داشت اما همین یک گل دلیلی برای یک جنجال بزرگ شد. تنها گل بازی را ژوائو فلیکس ستاره پرتغالی میزبان کاتالان به ثمر رساند. او دروازه تیمی را باز کرد که تابستان امسال در آخرین روز از پنجره نقل و انتقالات با کلی حرف و حدیث از آن جدا شد. شیوه جدایی او از روخی بلانکو بعد از ابراز علاقه علنی‌اش به بارسلونا، او را به شدت از چشم هواداران اتلتیکومادرید انداخت؛ با این حال شاید کمتر کسی در میان آنها تصور می‌کرد که فلیکس به خاطر گلزنی به اتلتیکومادرید شادی کند. اگرچه شادی او چندان طولانی نبود اما برای هواداران اتلتیکومادرید همان حرکت هم غیرمنتظره بود.

فلیکس اما پس از بازی در گفت‌و‌گو با شبکه مویستار درباره اینکه چرا تصمیم به این کار گرفت توضیخ داد. او گفت: شادی گل؟ فی‌البداهه بود. وقتی گرم بازی می‌شوی از این کارها هم می‌کنی. این شادی گل به جبران تمام لحظات بدی بود که در تابستان اخیر تجربه کردم. آنهایی که به من نزدیک هستند، می‌دانند که برمن چه گذشت و خودشان هم چقدر اذیت شدند.

فلکیس درباره قرار گرفتنش در کانون توجهات طی روزهای اخیر به خاطر اظهارات انتقادی برخی از اعضای اتلتیکومادرید هم گفت: برای من این هفته، یک هفته مانند هفته‌های دیگر بود. نمی‌خواهم بگویم که آدم بزرگی هستم اما آنها هر هفته دارند درباره من صحبت می‌کنند، حالا خوب یا بد. همیشه من یکی از سوژه‌های آنها هستم. با این وجود من خونسردم. به چیزهایی که درباره‌ام می‌گویند، توجهی ندارم و کار خودم را انجام می‌دهم. این گل هم حاصل تلاش‌هایم و کمک هم‌تیمی‌هایم و باشگاه بود که از همه آنها تشکر می‌کنم.

ستاره پرتغالی درباره رابطه‌اش با هم‌تیمی‌های سابق خود در اتلتیکومادرید هم عنوان کرد: رابطه من با تمام هم‌تیمی‌هایم در اتلتیکومادرید خوب است و با هیچ کدام‌شان دشمنی ندارم. دوست‌شان دارم و امیدوارم که همه چیز بروفق مرادشان باشد. من بیشتر از آنکه با خانواده‌ام باشم، با آنها زندگی کرده‌ام. سیمئونه؟ با او روبه‌رو نشده‌ام.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا