سریال خاتون
فوتبال جهان

فن‌درسار از کرواسی به هلند منتقل شد

به گزارش امین گیمز، باشگاه آژاکس آخرین وضعیت ادوین فن‌درسار دروازه‌بان پیشین تیم‌های فوتبال آژاکس، یوونتوس و منچستریونایتد که جمعه هفته پیش به دلیل خونریزی مغزی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستانی در کشور کرواسی بستری شده، تشریح کرد. فن‌درسار 52 ساله به همراه خانواده‌اش برای سپری کردن تعطیلات تابستانی به کرواسی سفر کرده بود که در آن کشور به این وضعیت دچار می‌شود و به صورت اورژانسی به بیمارستان انتقال پیدا می‌کند.

در بیانیه باشگاه آژاکس آمده است؛ «طبق گفته آنماری فن‌درسار همسر ادوین، او عصر جمعه از کرواسی به هلند بازگردانده شد و در حال حاضر در بخش مراقبت‌های ویژه یک بیمارستان هلندی بستری است. وضعیت ادوین به همان شکل است؛ پایدار، در شرایط غیرتهدید کننده زندگی و توانایی برقراری ارتباط. خانواده فن‌درسار مایل هستند قدردانی عمیق خود را از بیمارستان دانشگاه اسپلیت به خاطر مراقبت بسیارشان از ادوین در هفته گذشته ابراز کنند. ادوین باید در بخش مراقبت‌های ویژه بماند، جایی که بیشتر تحت‌نظر پزشکی قرار می‌گیرد و خانواده مشتاقانه امیدوارند که او بتواند پس از آن روی بهبودی خود تمرکز کند».

 دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال هلند و منچستریونایتد از سال 2015 به‌عنوان مدیر اجرایی باشگاه آژاکس مشغول به کار است. او بین سال‌های 2005 تا 2011 در تیم فوتبال منچستریونایتد عضویت داشت و با این تیم به 10 عنوان قهرمانی مختلف از جمله چهار قهرمانی در لیگ برتر انگلیس و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا دست یافت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا