سریال خاتون
فوتبال جهان

فیلم واکنش‌های دیدنی اونانا؛ خرید جدید منچستریونایتد

به گزارش امین گیمز، باشگاه منچستریونایتد سرانجام با باشگاه اینتر بر سر به خدمت گرفتن آندره اونانا به توافق رسید و برای رسمی شدن این انتقال تنها تست‌های پزشکی و امضای قرارداد باقی مانده است. این دروازه‌بان کامرونی با امضای قراردادی پنج ساله خود را به منچستریونایتد متعهد خواهد کرد و این قرارداد قابلیت تمدید برای یک سال بیشتر را نیز خواهد داشت.

اونانا امروز صبح (دوشنبه) به محل تمرین تیم اینتر رفته تا با هم‌تیمی‌هایش، کادر فنی نراتزوری و اعضای باشگاه خداحافظی کند و انتظار می‌رود پس از آن راهی انگلیس شود تا در تست‌های پزشکی منچستریونایتد شرکت کند. اونانا جانشین داوید دخه‌آ در منچستریونایتد خواهد شد، درواز‌ه‌بانی که با منقضی شدن قراردادش پس از 12 سال از جمع شیاطین سرخ جدا شد.

مدیران باشگاه منچستریونایتد همچنین درخواست صدور ویزای آمریکا برای اونانا خواهند کرد تا او هم شاگردان اریک تن‌هاخ را در تور پیش‌فصل آمریکا همراهی کند اما هیچ تضمینی وجود ندارد که این دروازه‌بان 27 ساله با شیاطین سرخ به آمریکا سفر کند.

او که تابستان گذشته از آژاکس به اینتر پیوست، در اولین فصل حضورش در این تیم به نراتزوری برای فتح جام حذفی ایتالیا و سوپرکاپ ایتالیا کمک کرد و تا فینال لیگ قهرمانان اروپا هم پیشروی کردند.

در فیلم زیر واکنش‌های دیدنی آندره اونانا را می‌توانید ببینید:

 

.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا