سریال خاتون
فوتبال جهان

فیورنتینا، ناپولی را در ناپل به زانو درآورد

به گزارش امین گیمز، در تنها بازی باقیمانده از هفته هشتم سری A ایتالیا، شب گذشته (یکشنبه) از ساعت 22:15 به وقت تهران، تیم فوتبال ناپولی در ورزشگاه دیه‌گو مارادونا میزبان فیورنتینا بود که این مسابقه با برتری 3 بر یک میهمان فلورانسی همراه بود.

فیورنتینا در این بازی شروع خوبی داشت و با گل دقیقه 7 یوسیپ برکالو خیلی زود میزبانش را غافلگیر کرد. ناپولی پیش از پایان نیمه نخست و در دقیقه سوم وقت‌های تلف شده، با گلزنی ویکتور اوسیمن از روی نقطه پنالتی، کار را به تساوی کشاند تا بازنده به رختکن نرود هرچند این اتفاق در پایان نیمه بعد رخ داد. دروازه ناپلی‌ها برای دومین بار در دقیقه 63 توسط جاکومو بوناونتورا باز شد در دقیقه سوم وقت‌های تلف شده نیمه دوم هم نیکلاس گونسالس روی یک ضدحمله سرعتی تیرخلاص را به قلب میزبان زد و آن را از کسب امتیاز در خانه ناامید کرد. به این ترتیب فیورنتینا اولین پیروزی‌اش در ناپل از ماه آوریل سال 2022 و دومین برد خود در هفت بازی اخیرش برابر ناپولی را کسب کرد.

 

شکست خانگی ناپولی که دومین باخت و چهارمین بازی بدون بردش در فصل جاری سری A بود،  این تیم را 14 امتیازی نگه داشت و باعث سقوط یک پله‌ای آن به رده پنجم جدول شد. در سمت مقابل اما فیورنتینا با این پیروزی 17 امتیازی شد و خودش را با یوونتوس رده سومی هم‌امتیاز کرد تا تنها برحسب تفاضل گل از این تیم پایین‌تر باشد. تیم‌های میلان و اینتر هم به ترتیب با 21 و 19 امتیاز در رده‌های اول و دوم جدول قرار دارند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا