سریال خاتون
فوتبال جهان

قرارداد صالیحمیدزیچ با بایرن مونیخ فسخ شد

به گزارش امین گیمز، حسن صالیحمیدزیچ که در اوایل خرداد ماه و درست پس از قهرمانی بایرن مونیخ در رقابت‌های بوندس‌لیگای آلمان با پیروزی دارماتیک مقابل اف‌سی کلن، از سمت مدیر ورزشی این تیم اخراج شد، حالا قراردادش به طور رسمی با این باشگاه فسخ شد. پیش از این شبکه تلویزیونی «اسکای آلمان» خبر داده بود؛ حسن صالیحمیدزیچ که تا سال 2026 با باشگاه بایرن مونیخ قرارداد داشت، رقمی بین 6 تا 8 میلیون یورو به عنوان غرامت فسخ قراردادش از این باشگاه آلمانی خواهد گرفت.

هربرت هاینر رئیس باشگاه بایرن مونیخ در این رابطه گفت: ما با حسن صالیحمیدزیچ برای فسخ قراردادش به توافقی دوجانبه رسیدیم. همانند آخرین بازی‌مان در کلن و جشن قهرمانی کوچک‌مان، در این گفت‌وگوها هم همه چیز بسیار آرام پیش رفت. حسن با باشگاه بایرن دستاوردهای زیادی داشته است و بزرگترین عناوین را به عنوان بازیکن، مدیر ورزشی و عضو هیئت مدیره کسب کرده است. او همیشه بخشی از این باشگاه خواهد بود.

صالیحمیدزیچ 46 ساله بین سال‌های 1996 تا 2007 برای بایرن مونیخ بازی می‌کرد و با این تیم 16 قهرمانی از جمله 6 قهرمانی در بوندس‌لیگا و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرد. او در سال 2017 بود که به سمت مدیر ورزشی تیم فوتبال بایرن مونیخ منصوب شد و در ماه جولای 2020 هم به طور همزمان به عضویت هیئت مدیره این باشگاه آلمانی درآمد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا