سریال خاتون
فوتبال جهان

قرارداد 3 بازیکن اینتر در آستانه تمدید/ بن‌بست در مذاکره با دومفریس

به گزارش امین گیمز و به نقل از نشریه گاتزتا دلواسپورت؛ با درخواست سیمونه اینزاگی سرمربی تیم فوتبال اینتر برای تمدید قرارداد چند مهره کلیدی تیمش، باشگاه به خواسته او عمل کرده و در آستانه تمدید قرارداد با سه بازیکن قرار دارد.

اولین بازیکن از این فهرست لائوتارو مارتینس بوده است که گویا همه چیز برای نگه داشتن او در نراتزوری انجام شده و تنها اعلام رسمی آن مانده است. طبق توافق‌های صورت گرفته، اینتر در هفته نخست سال 2024 عقد قرارداد جدید با مارتینس که به موجب آن حقوق وی به 7 میلیون یورو و مدتش تا سال 2028 افزایش می‌یابد را اعلام خواهد کرد.

دو بازیکن بعدی که اینتر برای تمدید قرارداد با آنها در آستانه توافق قرار دارد، هنریک مخیتاریان و فدریکو دی‌مارکو هستند و اینزاگی امیدوار است که سرنوشت این دو بازیکن هم تا کریسمس مشخص شده باشد. در قرارداد جدید مخیتاریان حقوق او همان 3.9 میلیون یوروی خالص فعلی باقی خواهد ماند. در مورد مدت قرارداد اما هنوز مشخص نیست که باشگاه دوساله یا یک ساله با امکان تمدید برای سال دوم، قرارداد جدید را منعقد خواهد کرد.

در مورد دی‌مارکو هم قرار است که حقوقش به دو برابر و به 4 میلیون یورو افزایش پیدا کند. مدت قرارداد او تا سال 2028 افزایش خواهد یافت اما بدون هیچ بندی برای فسخ.

در این میان مذاکرات باشگاه اینتر با دومفریس به بن‌بست خورده است، چرا که بازیکن هلندی خواهان حقوقی بالای 5 میلیون یورو در فصل است که یک میلیون بیش از پیشنهاد ارائه شده از سوی باشگاه است. قرار است مذاکرات طرفین پس از کریسمس از سر گرفته شود اما با توجه به مشتریان فراوانی که بازیکن در لیگ برتر انگلیس دارد، بعید به نظر می‌رسد که او از موضع خود کوتاه بیاید. دومفریس 27 ساله تا سال 2025 با اینتر قرارداد دارد. او سال 2021 در ازای 14.25 میلیون یورو از آیندهوون به اینتر پیوست اما قیمت او اکنون به دو برابر افزایش پیدا کرده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا