سریال خاتون
فوتبال جهان

قهرمانی لایپزیگ در سوپرجام آلمان؛ انتقام از بایرن مونیخ در اولین بازی کین

به گزارش امین گیمز، دیدار سوپرجام فوتبال آلمان، شنبه شب میان تیم‌های لایپزیگ به عنوان قهرمان جام حذفی و بایرن مونیخ به عنوان قهرمان بوندس‌لیگا در فصل گذشته این کشور برگزار شد که این بازی را لایپزیگ میزبان با نتیجه قاطع 3 بر صفر به سود خود به پایان رساند.

در این دیدار که نخستین بازی رسمی هر دو تیم در فصل جدید بود، دنی اولمو بال اسپانیایی تیم میزبان ستاره بی‌چون و چرای میدان بود و یک تنه تمام گل‌های بازی را به ثمر رساند.

او تنها سه دقیقه پس از شروع بازی گل نخست خود و تیمش را زد. یک دقیقه به پایان نیمه نخست اولمو خود و لایپزیگ را دو گله کرد و در دقیقه 68 با گشودن دروازه حریف از روی نقطه پنالتی و تمکیل هت‌تریکش امیدهای بایرن مونیخ برای بازگشت به بازی را رسماً از بین برد تا تیمش انتقام شکست 5 بر 3 سال گذشته در سوپرجام آلمان را از باواریایی‌ها بگیرد.

یکی از مهمترین نکات این بازی ثبت اولین بازی هری کین مهاجم جدید بایرن مونیخ برای این تیم بود که در دقیقه 63 به جای ماتیس تل به میدان رفت.

به این ترتیب بایرن مونیخ نتوانست جامی که مدافع عنوان قهرمانی‌اش بود را در خانه نگه دارد و آن را به حریف تقدیم کرد. این نخستین باری است که لایپزیگ فاتح سوپرجام آلمان می‌شود. در سمت مقابل بایرن مونیخ با 10 قهرمانی پرافتخارترین تیم این جام است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا