سریال خاتون
فوتبال جهان

لائوتارو مارتینس کاپیتان اینتر شد

به گزارش امین گیمز، با جدایی سمیر هندانوویچ و مارسلو بروزوویچ از اینتر که به ترتیب کاپیتان‌های اول و دوم نراتزوری در فصل پیش بودند، کادر فنی این تیم ایتالیایی تصمیم گرفت لائوتارو مارتینس آرژانتینی را که فصل گذشته با به ثمر رساندن 28 گل در رقابت‌های مختلف به نراتزوری برای فتح جام حذفی ایتالیا و سوپرکاپ ایتالیا کمک کرد؛ به عنوان کاپیتان اول این تیم منصوب کند. نیکولو بارلا هافبک ایتالیایی و 26 ساله اینتر هم کاپیتان دوم اینتر لقب گرفت و گفته می‌شود آلساندرو باستونی هم کاپیتان سوم تیم خواهد بود.

لائوتارو مارتینس در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی باشگاه «اینتر» گفت: در تعطیلات تمرین و انرژی‌ام را بازیابی کرده‌ام چون فصل گذشته انرژی زیادی صرف کردم. ما برای فصل جدید آماده‌ایم و اهداف جدیدی در سر داریم.  امیدواریم مثل همیشه که تلاش می‌کنیم تا بهترین عملکردمان را به نمایش بگذاریم، فصل جدید هم این‌طور عمل کنیم.

وی افزود: ما اینتر را به اوج بازگرداندیم و این طبیعی است که حالا انتظارات از ما بالا رفته است، به همین خاطر باید آماده باشیم و خودمان را در پیش‌فصل به خوبی آماده کنیم تا برای فصل جدید به بهترین شکل ممکن آماده بازی باشیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا