سریال خاتون
فوتبال جهان

لائوتارو: پیشنهادهای بزرگی از عربستان دریافت کردم/ از روملو ناامید شدم

به گزارش امین گیمز، روملو لوکاکو تا چندی پیش یکی از اصلی‌ترین اهداف نقل‌وانتقالات تابستانی باشگاه اینتر بود، اما پس از تغییر نظر ناگهانی این بازیکن و رفتن به پای میز مذاکره با یوونتوس، اینتری‌ها پروژه جذب این مهاجم بلژیکی از چلسی را مختومه اعلام کردند. او در مدتی که پای میز مذاکره با یوونتوس و البته دیگر مشتریانش بود، جواب تلفن مدیران باشگاه اینتر و البته هم‌تیمی‌های پیشین خود را نداد تا باعث دلخوری آنها شود.

لائوتارو مارتینس که در زمان حضور لوکاکو در این تیم زوج خطرناکی را با او شکل داده بود، در گفت‌وگو با روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» گفت: واقعیت این است که از روملو ناامید شدم. در آن روزهای آشفتگی سعی کردم با لوکاکو تماس بگیرم، اما او هرگز جواب من را نداد، همان کاری که با دیگر هم‌تیمی‌هایم کرد. واقعاً از این کار او ناامید شدم، اما در نهایت این انتخاب اوست.

مهاجم آرژانتینی اینتر که گفته می‌شود اخیراً پیشنهادی از عربستان با دستمزد 70 میلیون دلار در سال را رد کرده است، اظهار داشت: اینکه من پیشنهادهای بزرگی از باشگاه‌های عربستانی دریافت کردم، درست است اما من در اینتر و از بودن در شهر میلان بسیار خوشحالم و هیچ شانس و دلیلی برای تغییر تیم ندارم. من کاپیتان اینتر هستم و اینتر خانه دوم من است. از همان روز اول احساس کردم که هواداران من را دوست دارند و به بودن در اینجا افتخار می‌کنم.

لائوتاروی 25 ساله فصل گذشته با به ثمر رساندن 28 گل در رقابت‌های مختلف به نراتزوری برای فتح جام حذفی و سوپرکاپ ایتالیا کمک و با این تیم تا فینال لیگ قهرمانان اروپا هم پیشروی کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا