سریال خاتون
فوتبال جهان

لواندوفسکی: هنوز می‌توانیم با ژاوی قهرمان شویم/ در بارسلونا حس خوبی دارم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روبرت لواندوفسکی که دومین فصل حضورش در بارسلونا را سپری می‌کند و تا پایان ماه ژوئن 2026 هم تحت قرارداد این باشگاه است، در گفت‌وگو با روزنامه «اسپورت» چاپ کاتالونیا، درباره اینکه آیا دنبال بازی در ورزشگاه اسپاتیفای نوکمپ است، گفت: البته که دوست دارم در اسپاتیفای نوکمپ (ورزشگاهی که گفته می‌شود ماه نوامبر 2024 پس از بازسازی آماده استفاده خواهد شد) بازی کنم. ورزشگاه نوکمپ ورزشگاهی جادویی است، اما فکر می‌کنم چیزی حدود 10 ماه دیگر برای بازی در آنجا باید صبر کنیم.

مهاجم لهستانی بارسلونا که از زمان پیوستنش به این تیم در 77 بازی آمار 47 گل زده و 14 پاس گل را از خود بر جای گذاشته است، اما شایعاتی درباره آینده حرفه‌ای‌اش وجود دارد و گفته می‌شود مدیران باشگاه بارسلونا آماده فروش او به باشگاه‌های عربستانی هستند، در این خصوص اظهار داشت: من در بارسلونا حس خوبی دارم و خانواده و فرزندانم هم چنین حسی دارند. ما از بودن در اینجا خیلی خوشحالیم.

مهاجم پیشین تیم‌های بایرن مونیخ و بوروسیا دورتموند درباره تصمیم سرمربی 43 ساله بارسلونا برای کناره‌گیری از سمت خود در پایان فصل جاری، خاطر نشان کرد: من درک می‌کنم که همه اینها برای ژاوی چه معنایی دارد. او اهل بارسلوناست و در این تیم بازیکن بوده و حالا مربی بارساست. از نظر احساسی نه تنها برای او، بلکه برای خانواده‌اش هم این تصمیم خیلی سختی است و من این را کاملاً درک می‌کنم. این تصمیم ژاوی ما را مجبور می‌کند روی این فصل تمرکز کنیم، چون هنوز می‌توانیم با ژاوی قهرمان شویم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا