سریال خاتون
فوتبال جهان

لوتیتو: به قولم پایبندم وگرنه میلینکوویچ ساویچ را به الهلال نمی‌فروختم

به گزارش امین گیمز، سرگئی میلینکوویچ ساویچ که درخواست جدایی به باشگاه لاتزیو را درست یک سال پیش از به پایان رسیدن قرارداد فعلی‌اش داده، در آستانه پیوستن به الهلال عربستان است. گفته می‌شود الهلال پیشنهادی 40 میلیون یورویی به لاتزیو ارائه کرده است که انتظار می‌رود از سوی این باشگاه ایتالیایی پذیرفته شود. پیشنهاد باشگاه عربستانی به میلینکوویچ ساویچ سه ساله با دستمزد 20 میلیون یورو در سال است که ظاهراً این هافبک صربستانی آن را پذیرفته است. دستمزد فعلی این هافبک 28 ساله در لاتزیو 3.2 میلیون یورو در سال است.

کلودیو لوتیتو رئیس باشگاه لاتزیو در گفت‌وگو با روزنامه «ایل مساجرو» ایتالیا گفت: پیشنهاد الهلال برای جذب میلینکوویچ ساویچ کمتر از 50 میلیون یورو است. اگر منتظر پیشنهاد بهتری بودم هرگز او را به الهلال نمی‌فروختم اما به قولی که به سرگئی داده بودم – مبنی بر اینکه در صورت دریافت پیشنهاد پایین‌تر آن را بپذیرم – پایبند هستم. من برنامه‌ای برای فروش میلینکوویچ ساویچ نداشتم و حتی به او پیشنهاد تمدید با دستمزد تقریباً 6 میلیون یورویی دادم اما سرگئی آینده‌اش را انتخاب کرده است.

وی همچنین در بخش دیگری از صحبت‌‌هایش اظهار داشت: در سال 2018 پیشنهاد میلان برای جذب سرگئی را رد کردم که اولین پیشنهاد آنها 60 میلیون یورو و دومی 80 میلیون یورو و قابل پرداخت در پنج سال بود. به هر حال بابت رد پیشنهاد آنها پشیمان نیستم.

این هافبک صربستانی که مورد توجه باشگاه یوونتوس است، از سال 2015 در عضویت باشگاه لاتزیو است و تاکنون در 341 بازی برای این تیم به میدان رفته و آمار 69 گل‌زده و 59 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا