سریال خاتون
فوتبال جهان

لوکاس هرناندس؛ خرید جدید پاری‌سن‌ژرمن

به گزارش امین گیمز، لوکاس هرناندس که در روزهای اخیر گفته می‌شد در آستانه ترک بایرن مونیخ در این تابستان است، پبوستنش به پاری‌سن‌ژرمن قطعی شده و تنها امضای قرارداد باقی مانده است. فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و فعال حوزه نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا خبر داد؛ انتقال لوکاس هرناندس به پاری‌سن‌ژرمن قطعی شده و این معامله با بسته‌ای به ارزش نزدیک به 50 میلیون یورو انجام شده است.

نشریه «مارکا» اسپانیا و «رادیو مونت کارلو» فرانسه هم گزارش دادند؛ این مدافع فرانسوی امروز (پنجشنبه) با دریافت مجوز از باشگاه بایرن مونیخ به پاریس سفر کرده تا در تست‌های پزشکی پاری‌سن‌ژرمن شرکت کند و انتظار می‌رود قراردادی سه ساله با قابلیت تمدید برای سال چهارم با پاریسی‌ها امضا کند.

بایرن مونیخ هم با مین‌جائه کیم از ناپولی به توافق رسیده و قرار است این مدافع کره‌ای جانشین لوکاس هرناندس در ترکیب باواریایی‌ها شود. این باشگاه بوندس‌لیگایی با مدافع تیم ملی فوتبال کره جنوبی قراردادی پنج ساله امضا خواهد کرد.

هرناندس 27 ساله که سال 2019 با قراردادی 80 میلیون یورویی از اتلتیکومادرید به بایرن مونیخ پیوست، گران‌ترین بازیکن تاریخ باواریایی‌ها محسوب می‌شود. او که یکسال دیگر با بایرن قرارداد داشت، به دلیل مصدومیت‌های متوالی و خانه‌نشینی‌های طولانی مدت، نتوانست در بایرن انتظارات را به‌خصوص در فصل اخیر برآورده کند.

این مدافع فرانسوی در مجموع در 107 بازی برای این تیم به میدان رفت و آمار 2 گل‌زده و 8 پاس‌گل را از خود برجای گذاشت و همچنین به سرخپوشان مونیخی برای کسب 10 جام از جمله چهار قهرمانی در بوندس‌لیگا و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا کمک کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا