سریال خاتون
فوتبال جهان

لوکاکو شماره پیراهنش در رُم را انتخاب کرد

به گزارش امین گیمز، روملو لوکاکو ستاره فصل گذشته تیم فوتبال اینتر روز گذشته (سه‌شنبه) وارد شهر رُم شد و در بدو ورودش مورد استقبال گروهی پرشمار از هواداران جالوروسی (بیش از 5 هزار نفر) قرار گرفت که البته در این میان آنها خساراتی هم به بار آوردند. استقابل از ستاره بلژیکی به حدی پرشور بود که گروهی از هواداران که امکان دیدن او را نداشتند، مجبور شدند روی خودروهای پارک شده بروند و به این ترتیب سقف تعدادی از این خودروها آسیب دید.

به هر حال لوکاکو، پس از توافق با اینتر و یوونتوس سر از رم درآورد و به زودی با پیراهن جالوروسی به میدان خواهد رفت. او تست پزشکی رمی‌ها را با موفقیت پشت سر گذاشته و امروز معارفه رسمی بازیکن برگزار می‌شود.

طبق اعلام نشریه کوریره دلواسپورت، لوکاکوی 30 ساله در رم پیراهن شماره 90 (همان شماره فصل گذشته‌اش در اینتر) را به تن خواهد کرد و او امروز اولین جلسه تمرینی‌اش را در کنار هم‌تیمی‌های جدید خود انجام می‌دهد اما بعید است که جمعه شب مقابل میلان بازی کند. لوکاکو در مدتی که منتظر انتقالش بود، جدا از سایر بازیکنان چلسی و به صورت انفرادی تمرین کرده است. قرارداد او با رم به صورت قرضی و تا پایان فصل است و او برای اینکه بتواند به شاگردان ژوزه مورینیو ملحق شود، حاضر شد بخشی از حقوقش را کم کند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا