سریال خاتون
فوتبال جهان

مارتینو: به مسی گفتم قرار نیست همه بازی‌ها را ببریم!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، خراردو (تاتا) مارتینو سرمربی تیم اینترمیامی می‌گوید کاپیتان تیمش لیونل مسی آنقدر روی کسب پیروزی با این تیم حساس است که او مجبور شده هموطنش را به آرامش دعوت کند.

مارتینو که پیش از این در بارسلونا و تیم ملی آرژانتین هم با مسی کار کرده و به خوبی با خصوصیات اخلاقی او آشنایی دارد، با اشاره به تساوی بدون گل اخیر شاگردانش برابر تیم نشویل گفت: لئو از نتیجه بازی به شدت ناراحت بود. او اصلاً طاقت باختن را ندارد حتی در بازی‌های دوستانه. بعد از آن بازی هم ناراحتی در چهره‌اش موج می‌زد طوری که مجبور شدم به او بگویم:« آرام باش. قرار نیست که همه بازی‌ها را ببریم. باید به تلاش‌مان برای پیدا کردن مسیر موفقیت ادامه دهیم.

سرمربی اینتر میامی ادامه داد: اوقات لئو خیلی تلخ بود. آنقدر ناراحت بود که انگار ما بازی را باخته‌ایم. آمدن به این لیگ سبب نشده است که مسی ذره‌ای از انگیزه‌اش برای رقابت کردن را از دست بدهد و این انگیزه و اشتیاق به سایر بازیکن تیم هم سرایت کرده است. لئو از 17 سالگی‌اش همین اندازه انگیزه داشت. این خصلت میان ورزشکاران بزرگ مشترک است. آنها نه تنها دائم به دنبال پیشرفت خودشان هستند بلکه باعث پیشرفت هم‌تیمی‌های‌شان هم می‌شوند.

انتهای پیام/

 

 

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا