سریال خاتون
فوتبال جهان

ماروتا تأیید کرد؛ اینتر دفاع راست جدید می‌خرد

به گزارش امین گیمز، جوزپه ماروتا مدیراجرایی باشگاه اینتر اعلام کرد که این باشگاه برای پر کردن خلا خوان کوادرادو در پنجره نقل و انتقالات زمستانی یک بازیکن جدید جذب خواهد کرد.

اینتر، تابستان امسال کوادرادو را که قراردادش با یوونتوس به پایان رسیده بود، به عنوان بازیکن آزاد جذب کردند اما این مدافع کلمبیایی از همان زمان تا الان درگیری مصدومیت‌ بوده و عملاً نقشی در برنامه‌‌های تاکتیکی تیم سیمونه اینزاگی نداشته است. اخیراً هم اعلام شد که او برای مداوای مصدومیتش نیاز به عمل جراحی دارد و او برای سه ماه دیگر خانه‌نشین خواهد بود.

ماروتا در حاشیه بازی امروز (شنبه) اینتر برابر لچه در هفته هفدهم سری A گفت: من، اوسیلیو و باچین (مدیران باشگاه اینتر) وضعیت بازار را زیر نظر داریم. مطمئناً سمت راست خط دفاع تیم، پستی است که ما می‌خواهم آن را تقویت کنیم. نمی‌خواهیم چیزی را به دست شانس بسپاریم. کوادرادو مصدوم شده و جایش خالی است. در بازار ژانویه همیشه فرصت‌های زیادی برای خرید بازیکن نیست اما ما تلاش‌مان را خواهیم کرد. نمی‌توانیم سرمایه‌گذاری سنگینی برای این کار انجام دهیم تا در حدی که مقدور باشد این کار را خواهیم کرد.

ماروتا در ادامه در خصوص وابسته شدن اینتر به لائوتارو مارتینس، مهاجم آرژانتینی که در این فصل برترین گلزن نراتزوری بوده، ابراز نگرانی کرد و گفت: لائوتارو شایسته تمام تعریف‌‌ها و تمجید‌هایی که از او می‌شود بوده و من هم برای او به عنوان یک انسان و یک بازیکن احترام فراوانی قائلم. او جزو بهترین مهاجمان دنیا است اما اشتباه است که فکر کنیم اینتر می‌تواند به تنها یک بازیکن تکیه کند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا