فوتبال جهان

ماروتا: عربستانی‌ها تعادل بازار نقل‌وانتقالات را تغییر داده‌اند/ تصور نمی‌کردم لوکاکو به رُم برود

به گزارش امین گیمز، جوزپه ماروتا در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» درباره پیوستن مهاجم پیشین نراتزوری به رُم به‌طور قرضی آنهم پس از پشت کردن به اینتر در مذاکرات اخیر طرفین، گفت: فقط در همین حد می‌توانم به شما بگویم که تصور نمی‌کردم لوکاکو به رُم برود. طبیعی است که در بازار نقل‌وانتقالات موقعیت‌های خاصی از بین می‌روند، در حالی که برخی موقعیت‌های دیگر ظاهر می‌شوند. از نقطه نظر رقابتی، پیوستن لوکاکو به رُم باعث جذابیت بیشتر سری A می‌شود. ما به بازیکنانی که داریم، افتخار می‌کنیم. ما معتقدیم که تیم خیلی قدرتمندی را در اختیار داریم.

مدیر اجرایی باشگاه اینتر درباره قرعه‌ این تیم در لیگ قهرمانان اروپا که در گروه D با تیم‌های بنفیکا، سالزبورگ و رئال سوسیه‌داد همگروه شدند، اظهار داشت: پیشرفت نسبت به فصل گذشته به معنای قهرمانی در لیگ قهرمانان است. این درست است که جاه‌طلب باشیم، چون تاریخ اینتر خودش گویای همه چیز است. ما دنبال ارائه عملکرد خوب در لیگ قهرمانان هستیم. ما سعی خواهیم کرد این کار را با هر چیزی که در اختیار داریم، انجام دهیم.

وی همچنین درباره ارزیابی‌اش از بازار نقل‌وانتقالات تابستانی جاری اظهار داشت: تاکنون، بازار بسیار عجیب بوده است. دخالت‌هایی که عربستانی‌ها در بازار نقل‌وانتقالات داشته‌اند، تعادل را تغییر داده است. دنیای فوتبال ما کمی شبیه به سیرک است. گاهی اوقات فکر می‌کنید موفق به جذب بازیکن شده‌اید، اما همه چیز در یک لحظه از بین می‌رود. با این حال ما در مجموع خوب عمل کردیم. ما همه با هم کار کرده‌ایم تا یک تیم مستحکم را شکل دهیم و فرهنگ قهرمانی را تقویت کنیم.

ماروتای 66 ساله همچنین درباره احتمال جذب یک هافبک جدید خاطرنشان کرد: ما از ترکیب‌مان راضی هستیم. اما موظف هستیم از فرصت‌ها براساس آنچه در بازار موجود است، استفاده کنیم، هرچند آسان نیست. با این حال، هنوز 24 ساعت باقی مانده است و من مدتی پیش با اوسیلیو (مدیر ورزشی تیم اینتر) درباره مواردی مشخص صحبت کردم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی
دانلود سریال گناه فرشته گناه فرشته
دکمه بازگشت به بالا