سریال خاتون
فوتبال جهان

ماروتا: منتظر پیشنهاد رسمی منچستریونایتد برای اونانا هستیم/ تصمیم با بروزوویچ است

به گزارش امین گیمز، جوزپه ماروتا در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» درباره شایعات مطرح شده مبنی بر تلاش باشگاه منچستریونایتد برای جذب دروازه‌بان کامرونی نراتزوری گفت: منچستریونایتد به ما اعلام کرده است که نسبت به جذب آندره اونانا علاقه‌مند هستند. ما منتظر پیشنهاد رسمی آنها در روزهای آتی هستیم و پس از آن تصمیم می‌گیریم که چطور واکنش مناسبی به پیشنهاد ارائه شده داشته باشیم. پیرو اوسیلیو مدیر ورزشی ما روی این موضوع کار می‌کند، اما تا به این لحظه هنوز پیشنهاد رسمی از جانب منچستریونایتد ارائه نشده است.

وی همچنین در مورد آینده حرفه‌ای هافبک دفاعی کروات اینتر که گفته می‌شود با النصر عربستان به توافق رسیده است، اظهار داشت: ما مجبور نیستیم مارسلو بروزوویچ را بفروشیم، اما مذاکرات در جریان است و حالا همه چیز مثل همیشه به خود مارسلو بستگی دارد. ما سعی خواهیم کرد بر سر جزئیات پیشنهاد ارائه شده بار دیگر با النصر مذاکره کنیم.

مدیر اجرایی باشگاه اینتر راجع به مدافع چند فصل اخیر چلسی که با وجود علاقه‌مندی اینتر ترجیح داد اتلتیکومادرید را به‌عنوان تیم بعدی‌اش انتخاب کند هم تأکید کرد: به نظر می‌رسد که آسپیلیکوئتا با پیشنهادی از اسپانیا (اتلتیکومادرید) وسوسه شده و بنابراین در حال مذاکره با آنهاست. ما او را گزینه خوبی برای تقویت خط دفاعی خود می‌دانستیم، اما ظاهراً روی پیشنهادی از اسپانیا تمرکز کرده است.

ماروتا در پایان درباره احتمال بازگشت روملو لوکاکو به اینتر خاطر نشان کرد: این باشگاه چلسی است که باید تصمیم بگیرد می‌خواهد با روملو چه کند. طبیعی است که آنها نمی‌توانند او را وارد بازار نقل‌وانتقالات کنند و انتظار دریافت رقم بالایی برای فروش این بازیکن داشته باشند. تصادفی نیست که پیشنهاد عربستان برای لوکاکو حدود 50 میلیون یوروست.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا