سریال خاتون
فوتبال جهان

مارکا: رئال مادرید برای آخرین بار با امباپه وارد مذاکره می‌شود

به گزارش امین گیمز، روزنامه مارکای اسپانیا اعلام کرد، باشگاه رئال مادرید هفته آینده با کیلیان امباپه تماس خواهد گرفت تا از برنامه این بازیکن برای فصل آتی مطلع شود و ببیند که آیا ستاره فرانسوی تمایلی به پیوستن به کهکشانی‌ها در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی دارد یا خیر.

قرارداد امباپه با پاری‌سن‌ژرمن تا 30 ژوئن سال 2024 اعتبار دارد و طبق قوانین فیفا،‌ او از دو روز دیگر بدون نیاز به کسب اجازه از تیم پاریسی می‌تواند با هر تیمی که بخواهد وارد مذاکره شود تا مقدمات انتقالش به آن را برای تابستان فراهم کند.

رئال مادرید چند سالی است که امباپه را در فهرست خریدهای خود قرار می‌دهد، اما مهاجم فرانسوی هر سال دست رد به سینه تیم اسپانیایی زده است. امباپه اما هنوز قراردادش با PSG را تمدید نکرده و با اینکه رئیس باشگاه پاریسی نسبت به ماندن این بازیکن در پارک‌دو‌پرنس بسیار خوشبین است، هنوز تضمینی برای رخ دادن این اتفاق وجود ندارد.

 

طبق ادعای مارکا، بسته پیشنهادی که رئال برای امباپه 25 ساله در نظر گرفته، شامل 130 میلیون یورو پاداش عقد قرارداد و حقوق 26 میلیون یورو در سال است که او را به پردرآمدترین بازیکن تیم تبدیل خواهد کرد. نشریه مادریدی اما به این موضوع هم تأکید کرده است که این آخرین تلاش رئال مادرید برای خرید امباپه خواهد بود و اگر این بار هم او پاسخ منفی بدهد، داستان انتقالش به جمع سفیدپوشان سانتیاگوبرنابئو برای همیشه منتفی خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا