سریال خاتون
فوتبال جهان

مثلث مرموز طارمی، کین و منچستریونایتد/ مهاجم ایرانی همچنان در رادار اینتر

به گزارش امین گیمز، در روزهای اخیر رسانه‌های انگلیسی اخبار متعددی درباره انتقال مشروط مهدی طارمی به تاتنهام منتشر کردند. این انتقال در صورتی انجام خواهد  شد که هری کین مهاجم کنونی تاتنهام که سال پایانی قراردادش را سپری می‌کند به بایرن مونیخ بپیوندد. مهدی طارمی که با به ثمر رساندن 80 گل در پورتو توجه بسیاری از تیم‌های برجسته اروپایی را به خود جلب کرده یکی از گزینه‌های جایگزینی هری کین در تاتنهام است.

بر اساس گزارش رسانه خبری لیگ برتر فوتبال انگلیس (EPL)؛ ارتباط مهدی طارمی با فوتبال انگلیس چیز جدیدی نیست و فصل گذشته ریو فردیناند، اسطوره منچستریونایتد تماس‌هایی با نمایندگان طارمی برای تسهیل انتقالش به لیگ برتر داشته است. این پیوند  هنگام پوشش خبری شبکه بی بی سی از بازی انگلیس و ایران در جام جهانی 2022 برجسته‌تر شد. اظهارات رمزآلود فردیناند در مورد شناخت از طارمی باعث شد تا بسیاری در مورد ماهیت رابطه آنها گمانه‌زنی کنند.

با این حال، انتقال احتمالی مهدی طارمی به تاتنهام ممکن است به آینده هری کین بستگی داشته باشد. اگر کین در تابستان امسال بماند، منچستریونایتد ممکن است سال آینده در تمایل خود برای جذب مهدی طارمی بازنگری کند و او را به صورت رایگان با توجه به اتمام قراردادش در پورتو به خدمت بگیرد.

همچنین اخبار دامنه‌داری نیز به گوش می‌رسد که طارمی همچنان جزو گزینه‌های باشگاه اینتر است. دی‌مارتزیو اعلام کرده که با توجه به ناکامی نراتزوری در جذب اسکاماکا و تاکید اینزاگی بر جذب یک مهاجم باتجربه؛ طارمی همچنان در لیست اینتر قرار دارد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا