سریال خاتون
فوتبال جهان

محرومیت طولانی مدت در انتظار هافبک رئال مادرید

به گزارش امین گیمز، نشریه آ اس اسپانیا از احتمال در نظر گرفته شدن محرومیتی 5 جلسه‌ای برای فدریکو والورده به خاطر ماجرا حمله فیزیکی‌اش به الکس بائنا بازیکن تیم ویارئال خبر داد.

در جریان آخرین بازی تیم‌های رئال مادرید و ویارئال در ماه آوریل، والورده که گویا از بائنا به خاطر درگیری‌اش در زمین بازی کینه به دل داشت، پس از پایان مسابقه در پارکینگ استادیوم سانتیاگو برنابئو منتظر بازیکن حریف ماند و قبل از رسیدن او به اتوبوس تیم ویارئال با مشت به صورت او کوبید.

طبق ادعای والورده، چیزی که او را از کوره به در برد و مجاب به ضرب و شتم بائنا کرد به سخره گرفته شدن مرگ فرزندش قبل از تولد بوده است اما این موضوع احتمالاً نخواهد توانست حمله او به بازیکن حریف را توجیه کند و به همین قاضی پرونده هم به کمیته مسابقات لالیگا 5 جلسه محرومیت از همراه رئال مادرید را پیشنهاد داده است.

با اینکه محرومیت والورده هنوز تأیید نشده باشگاه رئال مادرید خودش را برای فرجام‌خواهی آماده کرده است و امیدوار است حکم نهایی صرفاً بر اساس ادعای بازیکن زیردریایی زرد صادر نشود. در این میان عامل تعیین کننده در صدور حکم نهایی، گزارش پلیس خواهد بود که مدارک پزشکی دال بر صحت ادعای بائنا (به خاطر جراحات وارده به صورت بازیکن) ضمیمه آن شده است.

والورده هنوز به صورت علنی درباره این موضوع صحبت نکرده است اما بائنا قویاً اتهامات وارده به او به خاطر زخم زبان زدن به بازیکن رئال مادرید را تکذیب کرده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا