سریال خاتون
فوتبال جهان

مخالفت اینتر و ناپولی با پیشنهاد عربستانی‌ها برای تعویق سوپرکاپ ایتالیا

به گزارش امین گیمز، دو باشگاه اینتر و ناپولی پیشنهاد عربستانی‌ها برای به تعویق افتادن زمان برگزاری بازی‌های سوپرکاپ ایتالیا را رد کرده‌اند. این برای اولین بار است که قرار است فرمت برگزاری سوپرکاپ ایتالیا همانند سوپرجام اسپانیا با حضور چهار تیم برگزار شود. چهار تیم اینتر، ناپولی، فیورنتینا و لاتزیو قرار است به رقابت با یکدیگر بپردازند و اینتر و لاتزیو در یک پای نیمه‌نهایی و فیورنتینا و ناپولی در پای دیگر نیمه‌نهایی به مصاف هم خواهند رفت. طبق برنامه از پیش تعیین شده بازی‌های مرحله نیمه‌نهایی سوپرکاپ ایتالیا در تاریخ‌های 21 و 22 ژانویه 2024 (1 و 2 بهمن) و دیدار فینال در تاریخ 25 ژانویه 2024 (5 بهمن) برگزار می‌شوند.

بر اساس گزارش روزنامه ایتالیایی «کوریره دلا سرا»؛ عربستانی‌های به عنوان میزبان بازی‌های سوپرکاپ ایتالیا، پیشنهاد داده‌اند که زمان برگزاری این بازی‌ها از ماه ژانویه به هفته اول ماه فوریه موکول شد اما دو باشگاه اینتر و ناپولی با به تعویق افتادن زمان برگزاری سوپرکاپ ایتالیا مخالفت کرده‌اند، چرا که در آن مقطع بازی‌های حساسی در لیگ قهرمانان اروپا دارند. عربستانی‌ها معتقدند که لاتزیو و فیورنتینا تیم‌های کوچکی هستند و برگزاری بازی‌های سوپرکاپ ایتالیا هم تنها با حضور این دو تیم آورده‌ای برای‌شان نخواهد داشت.

اینتر در دو فصل گذشته فاتح سوپرکاپ ایتالیا شده است. آنها دو فصل پیش در ورزشگاه سن‌سیرو موفق شدند با گل دقیقه 1+120 الکسیس سانچس با نتیجه 2 بر یک بر یوونتوس غلبه کنند و به قهرمانی برسند و فصل گذشته هم در شهر ریاض با برتری 3 بر صفر مقابل میلان از عنوان قهرمانی خود دفاع کردند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا