سریال خاتون
فوتبال جهان

مخالفت بازیکنان پاری‌سن‌ژرمن با کاپیتان شدن امباپه

به گزارش امین گیمز، کیلیان امباپه امسال هم کاپیتان اول پاری‌سن‌ژرمن نخواهد بود. با وجود قرار گرفتن نام مهاجم فرانسوی در لیست کاندیداها پس از آشتی‌اش با PSG، در رأی‌گیری مجدد از بازیکنان برای انتخاب کاپیتان تیم در فصل جدید، باز هم این مارکینیوش مدافع برزیلی پاریسی‌ها بود که به‌عنوان کاپیتان انتخاب شد.

با توجه به ابهاماتی که درباره آینده امباپه و نماندن او در پارک دو پرنس وجود دارد – قرارداد او تا پایان فصل جاری اعتبار دارد – انتظار می‌رفت که او از سوی هم‌تیمی‌هایش به‌عنوان کاپیتان انتخاب نشود و این اتفاق روز گذشته (سه‌شنبه) حالت رسمی به خود گرفت.

 

ظاهراً پس از آتش‌بس با امباپه، باشگاه فرصتی دوباره به او داد که بازوبند کاپیتانی تیمش را تصاحب کند و به همین منظور پس از رأی‌گیری جمعه گذشته که در آن مارکینیوش انتخاب شد، یک رأی‌گیری مجدد با حضور امباپه در لیست کاندیداها برگزار شد که البته نتیجه‌اش تغییر نکرد.

مارکو وراتی، دانیلو پریرا و پرسنل کیمپمبه دیگر کاندیداهای کاپیتانی پاری‌سن‌ژرمن بودند. لوئیس انریکه سرمربی PSG هفته گذشته اعلام کرد قصد ندارد شخصاً کاپیتان تیم را تعیین کند و این کار را به بازیکنان تیم خواهد سپرد. به این ترتیب مارکینیوش که در فصول گذشته و در تیم‌‌های تحت هدایت کریستوف گالتیه و مائوریسیو پوچتینو نیز کاپیتان تیم بود، به ایفای این نقش ادامه می‌دهد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا