فوتبال جهان

مدافع میلان در لیست انتظار بایرن مونیخ

به گزارش امین گیمز، شبکه اسکای اسپورت ایتالیا مدعی شد که باشگاه بایرن مونیخ پیره کالولو مدافع تیم فوتبال میلان را برای جانشینی بنجامین پاوار در نظر گرفته است تا در صورتی که بازیکن فرانسوی از باواریایی‌‌ها جدا شد، جای او خالی نماند.

پاوار از مدتی پیش با اینتر به توافق رسیده و باشگاه بایرن مونیخ هم به این جابجایی چراغ سبز نشان داده است اما در این میان توماس توخل سرمربی تیم از خروج بازیکن ممانعت به عمل می‌‌آورد و جذب یک جانشین برای او را شرط موافقت با انتقالش عنوان کرده است. این در شرایطی است که تنها 3 روز دیگر به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی باقی مانده است.

به گزارش اسکای اسپورت ایتالیا، بایرن مونیخ کالولو را به دلیل توانایی‌‌اش برای بازی در چند پست مدنظر دارد، هر چند هنوز هیچ پیشنهادی از سوی طرف آلمانی ارائه نشده است. در همین حال نشریه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا نوشته است که بایرن مونیخ تروو چابولا مدافع تیم چلسی را می‌خواهد که در این تیم زیر نظر توخل کار کرده است. گاتزتا در ادامه گزارش خود مدعی شده است که مدیران بایرن مونیخ، امروز (دوشنبه) با توخل ملاقاتی خواهند داشت تا او را برای آزاد گذاشتن پاوار جهت پیوستن به اینتر متقاعد کنند. قرارداد پاوار با بایرن مونیخ تنها تا پایان فصل جاری اعتبار دارد و در صورتی که او از این تیم جدا نشود، در پایان فصل بازیکن آزاد خواهد شد و بایرن از انتقالش به تیم بعدی درآمدی به دست نخواهد آورد.

انتهای پیام/

 

منبع: تسنیم

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی
دانلود سریال گناه فرشته گناه فرشته
دکمه بازگشت به بالا