سریال خاتون
فوتبال جهان

مدیاسِت: آزمون گزینه اول و کم‌هزینه‌ برای تقویت خط حمله میلان

به گزارش امین گیمز، چند روز پیش نشریه آلمانی «بیلد» از علاقه‌مندی باشگاه میلان برای جذب سردار آزمون خبر داد و مدعی شد این مهاجم ایرانی به توافق شخصی با قهرمان دو فصل پیش سری A ایتالیا دست یافته است.

مدیران باشگاه بایرلورکوزن پیش از این احتمال فروش این بازیکن 28 ساله را رد نکرده‌ بودند. شبکه تلویزیونی «مدیاسِت» ایتالیا در این رابطه گزارش داد که باشگاه میلان در آستانه به خدمت گرفتن مارکو پلگرینو مدافع آرژانتینی تیم اتلتیکو پلاتنزه قرار دارد. فعالیت این باشگاه ایتالیایی در بازار نقل‌وانتقالات اما به همین جا ختم نمی‌شود و مدیران این باشگاه به دنبال دهمین صید تابستانی خود هستند که مربوط به تقویت خط حمله روسونری می‌شود.

طبق این گزارش،  به نظر می‌رسد لورنزو کلمبو مهاجم 21 ساله میلان در آستانه پیوستن به مونتزا است و به همین دلیل تقویت خط حمله این تیم در دستور کار قرار دارد. نام دو مهاجم در صدر لیست میلان قرار دارند که اولین نفر سردار آزمون 28 ساله از بایرلورکوزن است. این مهاجم ایرانی می‌‌تواند در ازای 3 یا 4 میلیون یورو از این تیم بوندس‌لیگایی خارج شود و گزینه کم‌هزینه‌ای برای میلان به شمار می‌رود. مهاجم دوم، نیکلاس فولکروگ ملی‌پوش آلمانی و 30 ساله وردربرمن است که انتقالش می‌تواند در ازای 20 میلیون یورو عملی شود.

در پایان این گزارش آمده است: گزینه سومی هم وجود دارد که برای عملی شدن انتقالش راه پیچیده‌تری باید پیموده شود و آن روملو لوکاکو است. این مهاجم بلژیکی به میلان پیشنهاد شده که به خاطر دستمزد بالایش و محدودیت سقف دستمزدها در باشگاه میلان، در حال حاضر گزینه مدنظر میلان نیست. هنوز مذاکره‌ای با مهاجم پیشین اینتر انجام نشده، اما در صورت جدی شدن این موضوع، این انتقال تنها می‌تواند به صورت قرضی با بند خرید عملی شود. وقوع این اتفاق منوط به این است که باشگاه چلسی پرداخت نیمی از حقوق مهاجم بلژیکی‌اش را تقبل کند که خواسته‌ای دشوار به نظر می‌رسد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا