فوتبال جهان

مدیربرنامه‌های لائوتارو: اینتر را تحت فشار نمی‌گذاریم و تمدید خواهیم کرد

به گزارش امین گیمز، آلخاندرو کامانو مدیربرنامه‌های لائوتارو مارتینس ضمن تأیید پیشنهادهایی که موکلش در طول تابستان داشت، بر رضایت وی برای ماندن در نراتزوری تأکرد کرد.

لائوتاروی 25 ساله در سال‌های اخیر به مهره‌ای کلیدی و نمادین برای آبی‌و‌مشکی‌پوشان شهر میلان تبدیل شده و آمارش که شامل 28 گل و 11 پاس گل طی 57 بازی فصل گذشته می‌شود گواه این موضوع است.

در هفته‌‌‌های اخیر خبرهایی مبنی بر تلاش باشگاه‌‌های عربستانی برای جذب لائوتارو منتشر شد که البته این بازیکن آرژانتینی آنها را رد کرد. کمی بعد اینتر به رسم قدردانی و نشان دادن اهمیت جایگاه لائوتارو در پروژه سیمونه اینزاگی، بازوبند کاپیتانی را به او داد که این موضوع بیش از پیش برترین گلزن فصل گذشته تیم را برای ماندن در نراتزوری ترغیب کرد.

کامانو در این خصوص گفت: لائوتارو در اینتر گل‌های زیادی زده، اسکودتو برده و بعد هم قهرمان جام جهانی شده است. او با این باشگاه کارهای مهم و بزرگی انجام داده که سبب شده است توجه باشگاه‌های اروپایی و حتی خارج از اروپا هم به وی جلب شود. بله ما پیشنهادهایی دریافت کردیم، اما نمی‌خواستیم به آنها گوش کنیم، چون لائوتارو بازیکنی نیست که از پیشنهادها برای تحت فشار گذاشتن باشگاه استفاده کند. او در اینتر و از زندگی در شهر میلان راضی است. به‌زودی هم برای دومین بار پدر می‌شود و فرزندش در میلان به دنیا خواهد آمد. اینتر هم با دادن بازوبند کاپیتانی نشان داد که لائوتارو برایش چه اهمیتی دارد. به نظر من لائوتارو لیاقت جایگاهی برجسته در پروژه باشگاه را دارد.

 

کامانو در ادامه در پاسخ به این سؤال که آیا لائوتارو با اینتر تمدید می‌کند، اظهار داشت: رابطه ما با اینتر فوق‌العاده است. باشگاه به لائوتارو نشان داده است که قدر او را می‌داند. فعلاً باشگاه برای تمدید قرارداد با من تماس نگرفته است، اما من باور دارم که آنها این کار را انجام خواهند داد، چون این همان کاری است که هر باشگاهی در مورد یک بازیکن طراز اول مانند لائوتارو انجام می‌دهد. فعلاً باشگاه درگیر تقویت تیم است، اما من اطمینان دارم که آنها برای تمدید قرارداد با من تماس می‌گیرند.

از قرارداد فعلی لائوتارو مارتینس که دو سال پیش تمدید شد، هنوز سه سال دیگر باقی است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی
دانلود سریال گناه فرشته گناه فرشته
دکمه بازگشت به بالا