سریال خاتون
فوتبال جهان

مدیر فیورنتینا: پیشنهادی از منچستریونایتد برای امرابط نرسیده است

به گزارش امین گیمز، اوایل هفته بود که برخی رسانه‌های ایتالیایی مدعی شدند باشگاه منچستریونایتد پیشنهادی رسمی به فیورنتینا برای به خدمت گرفتن سُفیان امرابط ارائه کرده اما این باشگاه ایتالیایی تحت‌تأثیر این پیشنهاد قرار نگرفته و با قیمت درخواستی 25 میلیون پوندی آنها مطابقت نداشته است. اریک تن‌هاخ سرمربی هلندی شیاطین سرخ پیش از این با این هافبک مراکشی زمانی که هدایت اوترخت هلند را برعهده داشت، کار کرده و رابطه خوبی بین آنها برقرار است.

جو بارونه مدیر اجرایی باشگاه فیورنتینا در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا»، درباره شایعات مطرح شده در خصوص علاقه‌مندی منچستریوتایتد به جذب امرابط گفت: در حال حاضر پیشنهادی رسمی برای امرابط نرسیده و من به او گفتم که با تمرکز به جمع ما ملحق شود، چون هنوز بازیکن فیورنتینا است. سفیان باید فکر و ذهنش روی فیورنتینا بوده و برای شروع لیگ آماده باشد، سپس اگر پیشنهادی برای او دریافت کردیم، آن را ارزیابی خواهیم کرد. ما خط میانی بسیار قدرتمندی داریم.

منچستریونایتد پس از به خدمت گرفتن میسون ماونت هافبک چلسی و آندره اونانا دروازه‌بان اینتر، حالا به دنبال به خدمت گرفتن راسموس هویلون مهاجم 20 ساله تیم آتالانتا است.

امرابط 26 ساله که تنها یک فصل دیگر با فیورنتینا قرارداد دارد، تاکنون در 107 بازی بازی بنفش‌پوشان فلورانس به میدان رفته است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا