سریال خاتون
فوتبال جهان

مدیر ورزشی اینتر: دردسرهای همسر یک بازیکن، مجبورم کرد وارد اینستاگرام شوم!

به گزارش امین گیمز، پیرو اوسیلیو مدیرورزشی باشگاه اینتر این روزها به خاطر انجام مذاکرات با بازیکنان مختلف، بسیار پرمشغله است اما این باعث نشد که او حال و حوصله شوخی با اصحاب رسانه را نداشته باشد. اوسیلیو در مراسمی در پاسخ به این سؤال که با شایعات فضای مجازی درباره نقل و انتقالات باشگاه اینتر چگونه کنار می‌آید، گفت: من در اینستاگرام حساب کاربری ندارم. البته یک بار به خاطر دردسرهایی که همسر معروف یک بازیکن برای‌مان درست کرد، مجبور شدم برای خودم یک حساب بسازم. گاهی اوقات ما مجبور می‌شویم که عملکرد همسران بازیکنان‌مان را زیر داشته باشیم و از این طریق به ابعاد شخصیتی بازیکن هم پی‌ می‌بریم.

فردی که اوسیلیو با طعنه و کنایه درباره‌اش صحبت می‌کرد، واندا نارا همسر پرحاشیه مائورو ایکاردی مهاجم آرژانتینی سابق اینتر بود که به عنوان مدیربرنامه‌های این بازیکن در فصل آخر حضور او در اینتر، با اظهاراتش درباره سایر بازیکنان تیم جو رختکن نراتزوری را متشنج کرد و در نهایت به همین دلیل هم باشگاه اینتر تصمیم به قطع همکاری با ستاره سابق سامپدوریا گرفت.

 

اوسیلیو در ادامه گفت‌و‌گویش با رسانه‌ها درباره مسائل دیگری هم صحبت کرد که یکی از آنها شانس اینتر برای جذب خویچا کوارتسخلیا پدیده گرجستانی فصل گذشته سری A بود؛ بازیکنی که در 34 بازی‌اش برای ناپولی در لیگ، 12 گل زد و 13 پاس گل داد و در نهایت عنوان بازیکن فصل را هم از آن خودش کرد. ناپولی کوارتسخلیا را در ازای تنها 11.5 میلیون یورو از تیم دینامو باتومی گرجستان خرید اما اوسیلیو مدعی است که ناپولی تنها تیمی نبود که به استعداد بازیکن گرجستانی پی برد و اینتر هم اگر این بازیکن با تاکتیک‌های تناسب داشت برای خرید او اقدام می‌کرد.

او اظهار داشت: کوارتسخلیا نه از کره ماه نیامده بود نه یک دفعه کشف شد. پرونده او از سال‌ها پیش روی میز چندین باشگاه مختلف بود. ما هم با نمایندگان او جلساتی داشتیم. در واقع خود من با مدیربرنامه‌هایش ملاقات کردم و می‌دانم که یوونتوس و رم هم او را زیر نظر داشتند اما خب وقتی شما با سیستم 2-5-3 بازی می‌کنید، سیستمی که اینتر هم زمان آنتونیو کونته داشت هم الان با سیمونه اینزاگی دارد، جا دادن بازیکنی مانند کوارتسخلیا در ترکیب سخت می‌شود. ناپولی اما به خوبی توانست او را در ترکیبش قرار دهد و سیستم بازی‌اش این اجازه را به آنها می‌داد که از کوارتسخلیا استفاده کنند. بله او ارزش سرمایه‌گذاری داشت اما مناسب سیستم تاکتیکی بازی تیم ما نبود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا