سریال خاتون
فوتبال جهان

مذاکرات مثبت منچستریونایتد و چلسی برسر ماونت

به گزارش امین گیمز، باشگاه منچستریونایتد که چند هفته‌ای است روی جذب میسون ماونت از چلسی تمرکز کرده، این در حالی است که گفته می‌شود این هافبک انگلیسی با شیاطین سرخ به توافق شخصی دست پیدا کرده است. تاکنون سه پیشنهاد منچستریونایتد برای جذب این هافبک 24 ساله رد شده است که آخرین پیشنهاد 55 میلیون پوند بعلاوه بند پاداش‌ها بوده است.

چلسی پس از رد سومین پیشنهاد منچستریونایتد از مدیران این باشگاه خواسته بود تا به صورت حضوری درباره این بازیکن مذاکره کنند. حالا فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی خبر می‌دهد که نمایندگان دو باشگاه مذاکرات رودرویی با هم داشته‌اند و نتیجه دور اول این مذاکرات مثبت بوده و این اطمینان در طرفین وجود دارد که این انتقال می تواند عملی شود.

قرار است مذاکرات دیگری به زودی صورت بگیرد و هر دو طرف معتقد هستند که این هفته برای گرفتن تصمیم نهایی بین این دو باشگاه بسیار حیاتی است. ماونت که یک سال از قرارداد فعلی‌اش با چلسی باقی مانده، اخیراً پیشنهاد تمدید قراردادش با چلسی که دستمزد او را از هفتگی 70 هزار پوند به 200 هزار پوند در هفته می‌رساند، رد کرد.

ماونت که 36 بازی ملی و 5 گل‌ زده با پیراهن انگلیس در کارنامه‌ حرفه‌ای‌اش به ثبت رسیده، در 195 بازی برای آبی‌پوشان لندنی به میدان رفته و آمار 33 گل‌زده و 37 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا