سریال خاتون
فوتبال جهان

مذاکرات چلسی و یوونتوس برای معاوضه لوکاکو و ولاهوویچ

به گزارش امین گیمز، باشگاه چلسی که پیش از این پیشنهاد یوونتوس برای جذب قرضی روملو لوکاکو با بند خرید را رد کرده بود، حالا به فکر به خدمت گرفتن دوشان ولاهوویچ از این تیم ایتالیایی افتاده و معاوضه مهاجم بلژیکی‌اش با مهاجم صربستانی بانوی پیر را در نظر دارد.

سباستین لدور وکیل روملو لوکاکو در روزهای اخیر تأکید کرده بود که می‌خواهد به وعده‌های داده شده به یوونتوس برای کمک به انتقال این مهاجم بلژیکی به جمع راه‌راه‌پوشان تورین عمل کند و دوشان ولاوویچ اکنون می‌تواند نقش مهمی در عملی شدن این انتقال بسیار مهم باشد.

نیکولو اسکیرا خبرنگار سرشناس ایتالیایی خبر داد؛ یوونتوس برای واگذاری مهاجم صریستانی خود به چلسی، در کنار روملو لوکاکو رقمی بین 30 تا 40 میلیون یورو هم می‌خواهد. مذاکرات بین طرفین در جریان است.

چزاره پراندلی سرمربی پیشین تیم‌های رُم، فیورنتینا و تیم ملی فوتبال ایتالیا اخیراً در گفت‌وگو با روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» با اشاره به اینکه یوونتوس تصمیم درستی نگرفنه، گفته بود: دوشان ولاهوویچ 23 ساله است و لوکاکو 30 ساله، برای همین چشم‌انداز او می‌تواند بهتر از این مهاجم بلژیکی باشد.

لوکاکو که تا سال 2026 با باشگاه چلسی قرارداد دارد، فصل گذشته به‌طور قرضی برای اینتر بازی کرد و با به ثمر رساندن 14 گل و ثبت 7 پاس گل به این تیم برای کسب جام حذفی ایتالیا، فتح سوپرکاپ ایتالیا و رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا کمک کرد.

ولاهوویچ هم که پیش از این مورد توجه باشگاه‌هایی همچون بارن مونیخ و منچستریونایتد قرار داشت، تا پایان ماه ژوئن 2026 با یووه قرارداد دارد. مهاجم پیشین فیورنتینا تاکنون در 62 بازی برای یوونتوس به میدان رفته و 23 گل برای این تیم به ثمر رسانده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا